MAGAZİN
Giriş Tarihi : 20-12-2021 12:24   Güncelleme : 20-12-2021 20:24

Ertan İşbilir, 4 Şarkısıyla Gündemde

Ertan İşbilir, 4 Şarkısıyla Gündemde


Çukurova kentleri sahnelerinde uzun yıllardır sesi ve yorumları ile dikkat çekip beğeni ile izlenen, O Ses Türkiye Yarışması’nda finale kadar yükselen  Ertan İşbilir, 4 şarkısı ile radyo ve TV müzik kanallarının yanısıra internetteki müzik mecralarında geçtiğimiz haftadan itibaren yerini aldı.

Kendi adını taşıyan Adana’daki gece kulüpleri ve eğlence mekanlarındaki çalışmalarını pandemi süreci ile birlikte sonlandıran Ertan, hayalindeki projeyi nihayet gerçekleştirdi. “İşte Star”, “Rising Star” ve “O Ses Türkiye” gibi yarışmalarda dereceye giren sanatçı,Taşkın Sabah Hertel orkestrasında yer alan 5 solistten biri olmuş, Yıldız Tilbe ile ‘’Vazgeçtim’’ şarkısına yaptıkları düetle de akıllara kazınmıştı. 4 şarkıdan oluşan ‘’İhanet’’ adını taşıyan EP’nin ilk şarkısı heyecanla başlayan bir aşkın ihanetle son bulmasını anlatıyor. EP’deki klibi çekilen ”Sahtekar şarkısının söz ve müziği Ertan İşbilir'e ait. Düzenlemesini ise Ahmet Recep Soysal Üstlendi. Ferdi Çalışkan’ın yönetmenliğindeki klip Milyon Tv stüdyosunda çekildi.

Ön adıyla tanınan Ertan bu çalışması ile ilgili olarak, şunları söyledi:

“Yıllardır hemen her gece sahne almam nedeniyle bestelerime gereken zamanı ayıramamış, kalıcı bir uzunçalar için İstanbul’da kalıp çalışamamıştık. Salonların kapalı olduğu dönemde bu imkanı buldum ve izleyicilerime, dinleyenlerime bu yapıtı armağan edebilmeyi başardım. Onları çok özlemiştim. Onlar da beni. Beraberliğimiz yeniden başlamış oldu. Şarkılarımın dördünü de tüm dinleyicilerimin çok beğeneceğini umuyorum.” 

 

Şarkı'yı İndirmek için:  We Transfer: https://we.tl/t-lMEo3Jkabs

AdminAdmin