GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-12-2021 15:19   Güncelleme : 22-12-2021 15:19

İşte, Kılıçdaroğlu’nun Kozan Programı…

İşte, Kılıçdaroğlu’nun Kozan Programı…

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın (Perşembe) Çukurova ve Kozan ilçelerinde toplu açılış ve temel atma törenlerine katılacak.

Adana BŞB ve Çukurova Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada açılış törenleri ile ilgili tüm hazırlıklar tamamlandığı bildirildi. 

Buna göre CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da Adana programı netleşti. CHP Lideri, Adana'da ilk olarak yarın Adana Nakliyeciler Sitesinde kamyoncularla kahvaltıda buluşacak ve onların sorunlarını dinleyecek. Ardından Kozan'a hareket edecek olan Kılıçdaroğlu, 11.45'de Adana Büyükşehir Belediyesince yapılan Şehit Mustafa Fehmi Kubilay'ın adının yaşayacağı Kozan Kent Meydanı ile Kurtuluş Mücadelesi'nin Kozanlı Kadın Kahramanı Sırelif adına inşa edinen Gündüz Bakımevi'nin açılışını gerçekleştirecek.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Kozan programının ardından merkez Çukurova ilçesine geçecek. Saat 16: 30'da Çukurova Belediyesinin toplu açılış töreni ve temel atma törenine katılacak olan Kılıçdaroğlu Adana Lezzetleri Çarşısında yapılacak törenden sonra da Çiftçiler Birliği ziyareti ile Adana programını tamamlayacak.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, "Şimdiye kadar 6 toplu açılış ve temel atma töreni yaptık. Bunlardan 3'ünü Sayın Genel Başkanımızın katılımı ile gerçekleştirdik. Şimdi 7'nci toplu açılış töreni yapıyoruz. Genel Başkanımızın bu törene katılacak olması bizi çok mutlu etti. İnşallah her yıl toplu açılış ve temel atma töreni yapma geleneğimizi sürdüreceğiz ve 10'uncu yılda 10'uncu toplu açılış yaparak bunu taçlandıracağız. Tüm Adanalıları Kozan'da Büyükşehir Belediyemizin açılış törenine ardından Çukurova'daki törene bekliyoruz" dedi.