GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-12-2021 21:28   Güncelleme : 25-12-2021 22:00

25 Yıldır Koltuğa Yapıştı, Bırakmıyor!

25 Yıldır Koltuğa Yapıştı, Bırakmıyor!


Beşiktaşlılar Derneği Başkanlığı görevini 1997 yılından bu yana aralıksız sürdüren Mustafa Uğur Kızıl, şimdiye kadar başaramadığı lokal sözünü gergin kongrede tekrarladı. 

25 yıldır dernek başkanı olan Uğur Kızıl, geçtiğimiz aylarda sağlık sorunlarından ötürü görevini Dr. İsmail Erdem’e devretme sözünü vermişti. Ancak bugünkü kongrede yan çizen Uğur Kızıl, Dr. İsmail Erdem’i İkinci Başkanlığı ikna edip (!) tekrar başkanlığına getirildi. 

Dt. İsmail Erdem, yaptığı son açıklamada Uğur Kızıl’ın yerine aday olacağını açıklamış ve listesini oluşturmak amacıyla kolları sıvamıştı. Ancak sözünde durmadı, arkadaşlarını yolda bıraktı ve ikinci başkanlığa razı oldu. 

KIZIL, YİNE BOL BOL VAATTE BULUNDU 

“Beşiktaşlılar Derneği’ni önümüzdeki süreçte çok daha iyi konuma getireceğiz. Üyelerini kucaklayan o güzel günleri yeniden yaşayacağız. Beşiktaş’ın başarısına paralel, derneğimize olan ilgi de artacak. Herkes maddi ve manevi destek verecek. Sonuçlarını hep beraber göreceğiz. Ticari beklentimiz yok. Yeni dönemde tesisleşmeye önem vereceğiz. Lokal sorununu çözeceğiz. Hedefimiz Beşiktaş’ın birliğini, dirliğini sağlamaktır” diye konuştu.