YEREL
Giriş Tarihi : 29-12-2021 09:18   Güncelleme : 29-12-2021 09:30

Doğan İnci, Çokduygulu’yu Kutladı

Doğan İnci, Çokduygulu’yu Kutladı


Adana Emniyet Müdürü Doğan İnci 5 Ocak gazetesinin 23. Yıldönümünü kutladı. 

İçişleri Bakanlığının il müdürleri toplantısı nedeniyle 5 Ocak gazetesinin kuruluş gecesine katılamayan Adana Emniyet Müdürü Doğan İnci, dün gazetemizi ziyaret ederek imtiyaz sahibi Savaş Çokduygulu’ya tebriklerini iletti. 

Emniyet Müdürü İnci, “İçeriği ile yayın çizgisiyle, yazar kadrosuyla duruşuyla tamamen tarafsız, önyargısız bir yayın çizgisi olan doğruya doğru eğriye eğri diyebilen bir gazete. 5 Ocak Gazetesi şehrimizde basınımızın amiral gemisidir. Başta gazetenin imtiyaz sahibi Savaş Bey olmak üzere, bütün ekibin bir başarısıdır bu. Gerçekten seviyeli bir duruşu olan, izlenirliliği olan, takip edilen bir basın kuruluşumuz. 5 Ocak Gazetesi hem yerelde, hem de ulusalda da mahalli gazeteler dendiğinde, ilk sıralarda yer alan kıymetli bir gazetemizdir. 5 Ocak Gazetesinin 23. Kuruluş yılını kutluyor, yayın hayatında başarılar diliyorum” dedi. 

 

 

 

Savaş Çokduygulu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Müdür İnci’ye teşekkür etti ve Adana için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.