YEREL
Giriş Tarihi : 30-12-2021 10:57   Güncelleme : 30-12-2021 10:57

“Küfürlü Konuşma” Dedi, Kurşunu Yedi

“Küfürlü Konuşma” Dedi, Kurşunu Yedi


Adana'da Emrah Altaş, apartmanda küfürlü konuştuğu için uyardığı komşusu Mehmet Şirin D. tarafından tabancayla bacağından vurularak yaralandı. Mehmet Şirin D. olayın ardından kaçarken, Emrah Altaş ise ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı. Altaş'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, polisten kaçan Şirin D.'yi yakalamak için operasyon başlatıldı.

Saat 02.30 sıralarında Yüreğir ilçesi Atakent Mahallesi'nde bir apartmanın 5'inci katında oturan Emrah Altaş, iddiaya göre, alt kat komşusu Mehmet Şirin D.'yi diğer komşularıyla küfürlü konuştuğu için uyardı. Bunun üzerine Altaş ile Mehmet Şirin D. arasında apartmanın merdivenlerinde tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Mehmet Şirin D., tabancayla ateş ettiği Altaş'ı bacağından yaraladı. 

SAĞLIK DURUMU İYİ

Mehmet Şirin D. olayın ardından kaçarken, Altaş ise ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı. Tedaviye alınan Altaş'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. DHA, polisin kaçan Mehmet Şirin D.'yi yakalamak için çalışma başlattığını duyurdu.