YAŞAM
Giriş Tarihi : 11-01-2022 14:37   Güncelleme : 12-01-2022 11:11

Dinç: Medya Zorlu Görev Üstleniyor

Dinç: Medya Zorlu Görev Üstleniyor

AK Parti Adana İl Yönetim Kurulu üyesi ziraat mühendisi Dinçer Dinç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Ceyhan’da görev yapan gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi.
Ceyhan Ticaret Odası ve Ceyhan Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu üyesi görevlerinde de bulunan AK Parti Adana İl Yönetim Kurulu Üyesi Dinçer Dinç’in Venedik Pastanesi Kahvaltı Salonunda verdiği kahvaltı programına Ceyhan’da görev yapan yerel basın mensupları katıldı.
Gerçekleşen kahvaltı programında medya mensuplarının yeni yılını ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan AK Parti Adana İl Yönetim Kurulu üyesi Dinçer Dinç; “Günümüz bilgi çağının önemli mesleklerinden birini icra eden ulusal ve yerel medya mensupları takdire şayan bir özveri ile görev yapmakta ve kamuoyunu aydınlatmaktadır. İnsan hak ve özgürlüklerinin en temel unsurlarından biri olan haber alma hürriyetinin sağlanmasında görev üstlenen ve bu görevi zor koşullarda, kısıtlı imkânlarla fedakârca yerine getiren siz değerli basın mensuplarının bu özel gününü ve yeni yılını tekrar kutluyorum. Bu vesile ile görevi başında hayatını kaybeden basın mensuplarını da rahmetle anıyorum.” dedi.
Dinçer Dinç, gerçekleştirilen programa katılımlarından dolayı Ceyhan’da görev yapan yerel medya mensuplarına teşekkür etti. Kahvaltı programının ardından, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.