EKONOMİ
Giriş Tarihi : 11-01-2022 21:24   Güncelleme : 11-01-2022 21:24

ADSİAD’ın Yeni Üyelerine Rozet Elban’dan

ADSİAD’ın Yeni Üyelerine Rozet Elban’dan

 

Vali Süleyman Elban, Adana Sanayici ve İş İnsanları Derneğine (ADSİAD) yeni katılan iş insanları için düzenlenen rozet törenine katıldı. 

Sheraton Grand Adana Hotel’de gerçekleştirilen programda bir konuşma yapan Vali Elban; ADSİAD’ın 30 yıldır Adana sanayisine yön veren önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu belirterek “Sanayi ve ticarette şartlar zorlaşırsa, sıkıntı olursa bu zorluklar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de öncelikle maalesef sanayicilerimizi ve iş insanlarımızı buluyor. Dolayısıyla bugün son 2 yıldır yaşadığımız bu zor süreçten en fazla etkilenen kesimle yan yanayız. Hepimiz, sanayicilerimizin bu süreçte birbirine destek olacağına yürekten inanıyoruz. Küresel rekabet gücümüzü yükseltmek ve ilimizin ulusal-uluslararası pazarlardaki payının, ithalat, ihracat gücünün arttırılması amacıyla gerçekleştirdiğiniz tüm çalışmalar için siz değerli iş insanlarımıza teşekkür ediyorum. Sizlerin de sizin gibi düşünen insanlarla beraber hareket etmeye ve onore edilmeye ihtiyacınız var. Bugün ADSİAD’ın bu etkinliği vesilesiyle sizlerle bir araya geldik. Hepinize bol kazançlı, bereketli, güzel, verimli, huzurlu bir yıl diliyorum.” dedi.

Derneğe yeni katılan 25 iş insanının rozetinin takdim edildiği etkinlikte Vali Elban, ADSİAD’ın beş yeni üyesine üyelik rozetlerini ve plaketlerini takdim etti.

AdminAdmin