GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-04-2022 18:55   Güncelleme : 15-04-2022 19:24

Adana Büyükşehir’de Hediye Skandalı!

Adana Büyükşehir’de Hediye Skandalı!


Adana Büyükşehir Belediye Meclisi’nin faaliyet raporunun ele alındığı bugünkü oturumunda hediye krizi yaşandı. 

AK Parti Grup Başkanvekili Ecz. Ozan Gülaçtı, kürsüde Zeydan Karalar yönetimini sert bir dille eleştirdi. 

Gülaçtı, Zeydan Karalar’ın beceriksiz bir yönetim sergilemeye devam ettiğini belirterek, “Bir yandan param yok diye ağlayıp bahane uyduruyor, diğer yandan festival, şenlik ve hediyelerle para saçıyorsunuz” dedi. 

Gülaçtı, konuşmasının ilerleyen bölümünde de Adana Büyükşehir Belediyesinin uçuk rakamlara ulaşan hediyeler dağıttığını iddia etti. 
 

Vakko’dan kimlere hediye gönderildiğini Zeydan Karalar’a dönerek soran Özan Gülaçtı konuşmasına şöyle devam etti: 

“Elimde sadece bir tane fatura mevcut. Bunun gibi kaç tane olduğunu ve Belediye kasasından hediye bedeli olarak ne kadar ödeme yapıldığını bilemiyoruz, bilgilendirirseniz seviniriz. Parasızlıktan dem vururken bu hediyeler neyin nesidir! 

Sonuç olarak; ortada kapağında faaliyet raporu yazan bir kitapçık var ama faaliyet yok. 3 yıldır başlanılan, devam eden, bitirilen tek bir proje dahi yok! Dolayısıyla ortada bir faaliyet yokken bizimde kapağında faaliyet raporu yazıyor diye boş bir kitapçığı onaylama ihtimalimiz normal olarak mümkün değil. Cumhur İttifakı olarak Adanamıza yakışmayan bu yönetimsel anlayışı ve bu FAALİYETSİZLİK raporunu kabul etmiyoruz. Beni dinlediğiniz için hepinize teşekkür ediyorum”

AdminAdmin