GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-04-2022 12:42   Güncelleme : 21-04-2022 12:46

Sarısaçlı’dan Kuytul’a: Erkek Gibi Davran

Sarısaçlı’dan Kuytul’a: Erkek Gibi Davran


Alparslan Kuytul’a bağlı bazı kişilerce kaçırılıp işkence gördüğünü söyleyen işadamı Koray Sarısaçlı, yaşadığı öne sürdüğü süreci YouTube’dan paylaştığı bir video ile anlattı.

Sarısaçlı, Facebook hesabında da Alparslan Kuytul’a “Kıvırma, gerçek müslüman gibi davran, erkek adam ol” diye yazdı. 

Sarısaçlı’nın Facebook paylaşımı şu şekilde: 

“Yalancılığın Sonu Günah Bataklığı; Kuytul’un Kendini Aklamak İçin Söylediği Yalanlar. 

Alparslan Kuytul beni kaçırtıp işkence ettirmesinin sonucunda girdiği pislik çukurundan kurtulmak için yalan bataklığına girmekten başka yol bulamadı. Söylediği her yalan onun günah bataklığına çökmesini sağladı. 

Bana işkence ederlerken kaburgalarımı kırmışlardı. Eli, kolu ve gözleri bağlı birinin üstüne zıplayarak ayaklarıyla kaburgalarımı kırdılar. Alparslan Kuytul, bu gerçeği örtbas etmek için o kadar yalan çamuruna battı ki, hastane raporların sahte olduğunu, tomografi filminde kırıkların olmadığına varıncaya kadar yalanlar söyledi. Alparslan Kuytul, kendini aklamak ve cemaatteki samimi ve gerçekleri bilmeyen insanları kandırmak için söylediği bu yalanlar kendisini kurtaramayacak. Koray’ın kimsesi yok, ben hocayım herkes bana inanır dedi. Ancak yalanlarla yürüdüğü yolda pisliğe battı. Tüm bunlar, Alparslan Kuytul’un gasp etmeye ve işkence ettirmeye azmettirici olduğu gerçeğini gölgelemek ve hedef saptırmak içindi. Ancak unuttuğu bir şey vardı, bir değil bin yalan bile bir doğru etmez. Ben ona buradan açık ve net bir şekilde söylüyorum. Beni kaçırtan da işkence ettiren de malımı gasp eden de sensin. Yok, emniyet şöyle yaptı, yok siyah gözlüklüler böyle dedi gibi sözlerle lafı kıvırma. Müslüman ol, erkek adam ol ve ben bu denilenleri yaptıysam Allah belamı versin eşim de 3 talakla boş olsun de, dürüstlüğünü görelim. Israrla bu davetimden kaçması onun büyük bir yalancı olduğunu tereddüde mahal bırakmayacak şekilde ispat etmektedir.

Ben kaburga kemiklerimin kırılmasıyla ilgili Alparslan Kuytul’dan yalan raporlar için doktor ismi vermesini teklif ettim. Ama o tüm yalanları gibi korkak ve tedirgin ruh haliyle bundan da kaçtı. Bu arada bir Müslüman bu kadar yalanı nasıl utanmadan söyleyebiliyor? Kaburga kemiklerimin kırılmasıyla ilgili utanmadan 3 defa açıklama yaptı. Bu kadar açıklamalar yapması, onun suçluluk psikolojisinden kaynaklanıyor. Şimdi ben konuyu açıklığa kavuşturmak ve Alparslan Kuytul’un bir yalanı daha son vermek için bu videoyu paylaşmaya karar verdim Bu video, Türkiye’nin en iyi iki hastanesinin birinde Genel Cerrahi Anabilim dalında uzmanlık alanı Göğüs Cerrahi olan bir Doçent Doktorun kaburga filmiyle ilgili değerlendirmelerini içeriyor. Videoda çıplak bir gözle bile kırıkların olduğu çok net görünüyor. Erkek adamlarsa öyle isimsiz raporlarla ya da tıbbın cahili olan Kuytul’un dedikleriyle değil, benim yaptığım gibi uzman bir doktorun yayınladığım bu videoya cevap verecek değerlendirmesini yayınlasınlar da görelim.

Bu dünyada az imkânlarıma rağmen Alparslan Kuytul’un yalanları her gün ortaya çıkıyor. Kıyamet günü gerçek güç sahibi olan Rabbimin huzurunda bana attığın yalan ve iftiraların ortaya çıktığı zaman ne yapacaksın! Alparslan Kuytul, kibarlıktan, edepten ve tevazudan anlamayan bir adamdır. Kaba ve gücü seven bir adam olduğu için korkak bir tabiata sahiptir. Alparslan Kuytul pişkin pişkin özgürlükten ve insan haklarından bahsediyor. Aileme ait olan laboratuarımıza bile bizi girdirmeyen bir gaspçıdır o. İnsanları sokağa çıkartması sözde Koray yalan söylüyor bahanesiyleydi. Hakikatte ise gasp ve işkenceye azmettirici olduğu için kendini kurtarmak adına insanları kullanıyor. Onun kendi canı için satmayacağı ve kullanmayacağı hiç kimse yoktur.

Alparslan Kuytul diğer belgeler ve lanetleşme davetim de olduğu gibi bu video ve uzman değerlendirmesini de deve kuşu gibi görmezden gelecektir. Ben üzerimdeki ithamları açıklığa kavuşturmak ve gerçekleri öğrenmek isteyenler için bu videoyu yayınladım. Yalan söyleyenlerin Allah belasını versin. Yalan söylemeye devam edenlerin tek kazancı girdikleri günah bataklığına daha derinlemesine çökmek olacaktır.”

AdminAdmin