Kura çekimi duyurusu ve detayları... 11-31 Mayıs Ticaret Bakanlığı 1000 büro personeli alımı başvuru şartları açıklandı - Ticaret Bakanlığı, son dakika açıklamasıyla 11 Mayıs 2023 tarihinde saat 14.00'ta gerçekleşecek olan 1000 büro personeli alımı kura çekimi hakkında detayları paylaştı. Kura çekiminin sonuçları, aynı gün Ticaret Bakanlığı resmi internet adresi üzerinden duyurulacak.

Ticaret Bakanlığı 1000 Büro Personeli Alımı Kura Çekimi Duyurusu ve Detayları

Ticaret Bakanlığı, büro personeli alımıyla ilgili önemli bir duyuru yaparak bekleyen adayları sevindirdi. Son dakika açıklamasında, 1000 büro personeli alımı için kura çekiminin 11 Mayıs 2023 tarihinde saat 14.00'ta gerçekleştirileceği duyuruldu. Adaylar, bu heyecanlı sürece katılarak iş fırsatlarını değerlendirme şansına sahip olacaklar.

Kura çekimi, Ticaret Bakanlığı'nın Söğütözü Yerleşkesi'nde (Söğütözü Mh. 2176 Sk. No: 63 Çankaya / ANKARA) düzenlenecek. İşlemler başladıktan sonra adaylar, kura çekiminin sonucunu aynı gün içinde öğrenebilecekler. Ticaret Bakanlığı resmi internet sitesindeki duyurular kısmından bu bilgilere ulaşılabileceği belirtildi.

Ticaret Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Kura çekim işlemleri 11.05.2023 tarihi saat 14:00’da Bakanlığımız Söğütözü Yerleşkesinde (Söğütözü Mh. 2176 Sk. No: 63 Çankaya / ANKARA) gerçekleştirilecektir. Kura çekimi işlemine isteyen adaylar katılabilecek olup kura sonuçlarına ilişkin listeler gün içerisinde https://ticaret.gov.tr/duyurular web adresinden ilan edilecektir."

Bu duyuruyla birlikte, büro personeli alımı için başvuru yapmış olan adaylar heyecanla kura çekimi sonuçlarını beklemeye başladı. Kura sonuçları, Ticaret Bakanlığı'nın resmi internet adresinden yayınlanacak ve adaylar ilan edilen listeler aracılığıyla sonuçları öğrenebilecekler.

Ticaret Bakanlığı 1000 büro personeli alımı kura çekimi, isteyen adayların katılımıyla gerçekleşecek.