2 banka açıkladı: TC kimlik numarasına göre alacaksınız. 48 saat içinde başvuru yapmanız lazım - Akbank ve QNB Finansbank tarafından başlatılan yeni kampanya, nakit ihtiyacı olan vatandaşlara destek olmak amacıyla tasarlandı. Bu kampanyalar üzerinden gerçekleştirilecek kredi başvuruları ile 48 saat içinde acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Özel bankalar aracılığıyla yapılan başvurularınızda, destek kredilerinden faydalanma imkanına sahip olacaksınız.

Akbank Kredi İmkanları

Akbank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, artık banka şubelerine gitmeye gerek duymadan işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. SMS Kredi servisi ile birlikte, nakit ihtiyacınız olduğunda hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu için "Kredi" yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazarak mesajınızı 44 25 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

QNB Finansbank Kredi Fırsatları

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi veya bireysel tüketici kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, TC kimlik numaralarını 50 30 numarasına mesaj olarak göndererek başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvurunuz onaylandıktan sonra, ihtiyaç kredisi tutarınızı en yakın banka şubesi veya internet bankacılığı uygulamaları aracılığıyla 7/24 kullanabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınızı karşılamak için başvuru yapacak tüm vatandaşlara, Finansbank'ın hızlı bir şekilde kredi ödemesi yapacağı açıklandı.

Nakit İhtiyacınızı Karşılamak İçin Şimdi Başvurun!

Acil nakit ihtiyacınız olduğunda, yukarıda bahsedilen bankalar üzerinden hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzun değerlendirilmesi ve onay süreci sonrasında, ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan kredi tutarınızı kullanabilirsiniz. Unutmayın, bu kampanyalarla nakit ihtiyaçlarınızı 48 saat içinde karşılamak artık mümkün!