Bankalardan ödeme alacak kişilere “3” Banka resmen duyuru yaptı! 75.000 TL ödeme! İşte detaylar… Garanti Bankası, Akbank ve Denizbank, resmi internet siteleri üzerinden yaptıkları duyurularla kredi kullanacak kişilere 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlayacaklarını duyurdu. Nakit ihtiyacı olan bireyler, bu 3 banka aracılığıyla başvuru yapabilecek ve aynı gün içinde ödeme alabilecekler. Nakit kredi talep edenler, belirli şartları karşıladıklarında hemen ödeme alma imkanına sahip olacaklar. Bireysel müşteri veya emekli olan herkes, başvuru yaparak uygun şartları sağladıklarında kredi alabilecekler. Nakit kredi talebi için başvuru yapacak kişiler, 3 ay ertelemeli kredi ödemelerini hesaplarına alabilecekler. Nakit kredi talebi için başvuru yapacak kişiler, 3 ay ertelemeli kredilerde özellikle düşük faizli kredi fırsatından yararlanacaklar.

Garanti Bankası, Denizbank ve Akbank üzerinden nakit kredi talep edecek kişiler, uygun faiz oranlarıyla bu kredileri almanın yanı sıra kredi notlarına bağlı olarak da faiz avantajlarından yararlanacaklar. Nakit kredi için kredi notu 1100 ve üzerinde olanlar başvuruda bulunabilecekler.

Bankalar Aracılığıyla Nakit Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası üzerinden 75.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu, banka şubelerine şahsen başvuru yaparak veya internet bankacılığı uygulamaları üzerinden gerçekleştirilebilir. Garanti Bankası'nın resmi internet sitesinde bulunan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilirsiniz.

Akbank üzerinden SMS veya internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi, Denizbank da aynı şartlar altında kredi imkanı sunmaktadır. Akbank ve Denizbank hesabınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebilir ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 7/24 kredi kullanabilirsiniz.