Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Parti Okulu İl Koordinatörlüğü, 31 Mart Yerel Seçimlerinde sandık ve sandık çevresi güvenliği ile ilgili ölçme ve değerlendirme çalıştayı düzenledi. Çalıştay bitiminde hazırlanacak olan rapor diğer illere örnek teşkil edecek.

CHP Adana Örgütü genel seçimlere hazırlanıyor

Merkez dört ilçe başta olmak üzere 15 ilçenin okul ve bilişim sorumluları ile birlikte 4 oturum şeklinde düzenlenen çalıştayda önümüzdeki dönemde yapılacak olan genel seçimlerle ilgili fikir teatisi gerçekleştirildi, çalışma masaları oluşturuldu. 31 Mart Yerel seçimi sandık ve sandık çevresinde aksayan yönler tespit edilerek okul ve bilişim sorumlularının görüş ve önerileri not edildi. Yapılan çalıştay, bir sonraki seçimlere daha koordineli bir şekilde hazırlık anlamına geliyor.

Seyhan Otel’de düzenlenen çalıştaya, CHP Adana İl Başkanı Doç. Dr. Anıl Tanburoğlu, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Parti Okulu Genel Koordinatörü İsmail Hakkı Kurt, Parti İçi Eğitim Sorumlusu Cahit Kişioğlu, Doğu Akdeniz Bölge Koordinatörü Halime Ünlü, Adana İl Koordinatörü Elif Uzun, Parti Okulu Eğitmenleri, CHP ilçe başkanları ve CHP Okul ve Bilişim Sorumluları katıldı.

 

Başkan Tanburoğlu: “İktidar olana kadar canla başla çalışacağız.”

Çalıştay’ın açılış konuşmasını yapan Başkan Tanburoğlu, çalıştayı düzenleyen parti okulu yöneticilerine, seçimlerde görev alan, aldığı görevi başarıyla ve eksiksiz yerine getiren CHP Parti Okulu Eğitmenlerine, okul ve bilişim sorumlularına ve sandık görevlilerine teşekkür edip, şu değerlendirmeyi yaptı: “31 Mart Yerel Seçimlerinden başarıyla çıktık. Bu başarı yeterli mi? Elbette yeterli değil. Türkiye Cumhuriyeti’nin birinci yüzyılına damgasını vurmuş Cumhuriyet Halk Partisi’ni, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisini Cumhuriyetin ikinci yüz yılında yapılacak olan ilk genel seçiminde partimizi iktidar yaparsak tam olarak başarıya ulaşmış oluruz. Genel Başkanımızla, genel başkan yardımcılarımızla, belediye başkanlarımızla, milletvekillerimizle il ve ilçe örgütlerimizle beraber bu bilinç ve azimle hiç durmadan, iktidarı alana kadar canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Bundan kimsenin en ufak bir şüphesi olmasın”