SPOR
Giriş Tarihi : 15-03-2023 08:45

ADS Montella ile Yeniden Anlaşıyor

ADS Montella ile Yeniden Anlaşıyor


Adana Demirspor, başarılı İtalyan Teknik Direktör Vincenzo Montella ile nikah tazeleyecek. Mavi lacivertli kulüptew mayısta sözleşmesi sona erecek olan Teknik Direktör Montella için flaş gelime yaşandı.

Adana Demirrspor yönetimi, Montella’ya 2+1 yıllık yeni bir sözleşme teklifi götürdü. Başarılı Teknik Direktörün teklife sıcak baktığı öğrenildi. Montella’nın menajeri Valeri Militi, İtalyan spor medyasına yaptığı açıklamada, “Türkiye’de seviliyor. Kendisine büyük saygı duyuluyor. Kulübü kalmasını istiyor. O da kalmayı düşünüyor. İstiyor. Kulübüyle konuşuyoruz. Anlaştık diyebilirim.” ifadelerini kullandı. Menajerinin açıklamaları, Montella ile Adana Demirspor Kulübü’nün anlaştıkları şeklinde yorumlandı.

Menajer Valeri Militi SOS Turchia ve Montella’nın gelecek planlarıyla ilgili olarak da, “SOS Turchia’yla ilgili Enzo’nun çok romantik planları var. Evler yapmak, deprem yüzünden sokakta kalan insanlara yardım etmek istiyor. Toplanan rakamı ben açıklayamam.  Türkiye’de mutluydu. Deprem onu çok sarstı. Bırakmayı düşündü. Dönmeyi planladı. Bu durumda futbolun anlamsız olduğunu hissetti. Başkanla konuştu, futbolcularla konuştu. Yakınlarıyla konuştu. Deprem yüzünden umutlarını kaybeden insanlara futbola sayesinde umut olmaya karar verdi” diye konuştu.

 

AdminAdmin