40.000 TL’ye kadar gelir belgesiz alın! Akbank vatandaşı rahatlattı! Tüm kredi ve kartı borçlarınızı kapatacak- Akbank, yeni başlattığı kampanya ile nakit ihtiyacı olan vatandaşlara sadece 2 dakika içinde çözüm sunuyor. Bu kampanya kapsamında, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen ve aynı zamanda kredi veya kredi kartı borçlarını kapatmak isteyen herkes, gelir belgesi olmadan 40.000 TL'ye kadar kredi alma imkanına sahip olacak. Akbank'ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda belirtilen şartlar dahilinde, 40.000 TL'ye kadar ve 36 ay vadeli kredi ödemeleri gerçekleştirileceği belirtiliyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi: Nakit İhtiyacınıza Destek

Akbank, ihtiyaç kredilerinde sunduğu 40.000 TL'ye kadarlık destek ile birlikte, aynı zamanda kredi kartı ve kredi borçlarınızı da kapatabilmenize yardımcı oluyor. Resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 3 ay ödeme ertelemesi imkanı sunulacağı ve 36 ay vadeli, gelir belgesi talep edilmeksizin 40.000 TL'ye kadar kredi ödemesi sağlanacağı açıklanıyor.

Kolay Başvuru İmkanı: En Yakın Akbank Şubesi veya SMS ile

Akbank, kampanyaya katılmak ve başvuruları gerçekleştirmek için en yakın şubesine gitmek istemeyen vatandaşlar için kolay bir çözüm sunuyor. Cep telefonunuzdan SMS göndererek de kampanyalardan haberdar olabilir, başvuruda bulunabilir ve onay alabilirsiniz. SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara, belirtilen politikalar çerçevesinde kredi ödemesi gerçekleştirileceği bildirildi.

Hızlı ve Pratik Başvuru İçin: Kredi Yaz Boşluk TC Kimlik Numarası

Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için başlattığı kampanyada, kredi kullanacak kişilere yönelik pratik bir çözüm sunuyor. Başvurunuzu hızlıca yapmak için "kredi" yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 44 25 numarasına göndermeniz yeterli olacak. 44 25 numarasına gönderdiğiniz mesaj ile birlikte kredi işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilecek ve 3 ay ödeme ertelemeli olarak bu krediden faydalanabileceksiniz.