Akbank, Axess ve Wings kart sahiplerine yönelik düzenlediği kampanya ile tüketicilere 2000 TL'ye varan indirim fırsatı sunuyor. 31 Mart 2024 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya, özellikle market ve gıda sektörlerinde yapılacak alışverişlerde büyük bir avantaj sağlıyor. Tüketiciler, bu kampanya sayesinde %50 indirimden faydalanarak bütçelerine önemli bir katkıda bulunabilecek.

Akbank 2000 TL'lik İndirim Kampanyasını Duyurdu

Akbank'ın yeni müşterilerine özel sunduğu bu kampanyadan yararlanmak için, Akbank Mobil uygulamasını indirmek ve "Akbanklı olmak istiyorum" butonundan başvuru sürecini tamamlamak gerekiyor. Ayrıca, Axess veya Wings karta başvuru yapmak ve başvurunun 31 Mart'a kadar onaylanması şartları da kampanyanın bir parçası.

  • Kampanya Süresi: 12-31 Mart tarihleri arasında geçerli olup, yeni Akbanklı olan müşteriler faydalanabilir.
  • İndirim Oranı: Market ve gıda sektörlerinde yapılacak her harcamadan %50 indirim, işlem başına en fazla 500 TL ve toplamda 2.000 TL’ye varan indirim fırsatı.
  • Kart Ücreti: Kampanyadan yararlanan Axess veya Wings kredi kartı sahipleri, 1 yıl boyunca kart ücreti ödemeyecek.

Kampanyadan Yararlanma Yolları

  • Kampanyadan yararlanmak için, Akbank Mobil’i indirip, "Akbanklı olmak istiyorum" adımından ilerleyerek Akbanklı olmak.
  • İlk kez Axess veya Wings kredi kartına başvuruda bulunmak ve başvurunun 31 Mart’a kadar onaylanması.
  • Kampanya kazanımı, kredi kartı onaylandıktan 2 iş günü sonra yapılacak alışverişlerde geçerli olacak.

Bu kampanya, ekonomik zorluklar nedeniyle market alışverişlerinde tasarruf sağlamak isteyen vatandaşlar için büyük bir fırsat. %50 gibi ciddi bir indirim oranı sunan kampanya, özellikle gıda ve temel ihtiyaç malzemeleri üzerindeki mali yükü hafifletecek.