GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-05-2023 11:28

Cebinde o banka kartı olanlar resmen mest olacak. 3404’e SMS göndererek başvurun: 750 TL karşılıksız alacaksınız.

Halkbank Paraf, ticari kredi kartı kullanıcılarına sunduğu avantajlarla işletmelerin maliyetlerini düşürmelerine ve finansal işlemlerini kolaylaştırmalarına yardımcı olur.

Cebinde o banka kartı olanlar resmen mest olacak. 3404’e SMS göndererek başvurun: 750 TL karşılıksız alacaksınız.

3404’e SMS göndererek başvurun: 750 TL karşılıksız alacaksınız. Cebinde o banka kartı olanlar resmen mest olacak-  Halkbank, Paraf ticari kredi kartı kullanıcılarına yönelik heyecan verici bir kampanya duyurusu yapmıştır. Bu kampanya kapsamında 03 - 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında Paraf Ticari kredi kartı sahipleri, yurt içi beyaz eşya, elektronik, mobilya, dekorasyon, yapı malzemeleri ve müteahhit işleri sektörlerinde yapacakları harcamalarına özel avantajlar elde edeceklerdir. Kampanya süresince tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 5.000 TL ve üzeri harcamalara, 250 TL ParafPara hediye edilecektir.

Halkbank Paraf ve Kampanya Tanıtımı

Halkbank Paraf, ticari kredi kartı kullanıcılarına sunduğu avantajlarla işletmelerin maliyetlerini düşürmelerine ve finansal işlemlerini kolaylaştırmalarına yardımcı olur. Yeni duyurulan kampanya, Paraf Ticari kredi kartı sahiplerine özel bir fırsat sunarak alışverişlerinde ParafParalar kazanma imkanı tanımaktadır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirsiniz?

Kampanyaya katılmak oldukça basittir. Kampanya süresi boyunca, Paraf Ticari kredi kartı sahipleri, harcama yapmadan önce TİCARİ veya TİCARİ boşluk kartın son 6 hanesini yazıp, 3404’e (KKTC için 3444’e) bir SMS göndermelidir. Ayrıca, Paraf Mobil uygulamasını kullanarak da kampanyaya katılabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, Paraf Mobil uygulamasında bulunan "HEMEN KATIL" butonuna tıklamaktır. Kampanya katılımı için gönderilen SMS'in Halkbank sistemine ulaşması ve kart sahibine kayıt olduğu bilgisinin verilmesi gerekmektedir.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya ayrıntılarına göz atalım ve nasıl ParafParalar kazanabileceğinizi keşfedelim.

Dahil Olanlar

Halkbank ticari POS'larından yapılan harcamalar kampanyaya dahildir. Ayrıca, mail order yani posta yoluyla yapılan harcamalar da kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf KOBİ, Paraf KOBİ TOBB, Paraf Üreten Kadın, Paraf Business ve Paraf Esnaf Troy ticari kredi kartları dahildir.

Bireysel kredi kartları, sanal kredi kartları, bireysel ve ticari banka kartları maalesef kampanyaya dahil değildir. Ancak, bir kart ile kampanyaya katıldığınızda, tüm Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf KOBİ, Paraf KOBİ TOBB, Paraf Üreten Kadın, Paraf Business ve Paraf Esnaf Troy kredi kartlarınız kampanyaya dahil olur.

Hedefe ulaştığınız işlem hangi kart ile yapılırsa, ödül olan ParafParalar o karta yansıtılır. Yani, kampanyadan kazandığınız ParafParaları hangi kartınızla harcadıysanız, o kartınıza yüklenir.

Kazanılan ParafParalar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanılan işlemin banka sistemine ulaşmasını takip eden bir sonraki gün yüklenir.

Nerede Kullanılacak?

Kazanılan ParafParalarınızı tüm Paraf üyesi işyerlerinde kullanabilirsiniz. Bu, geniş bir işyeri ağına sahip olduğunuz anlamına gelir ve ParafParalarınızı ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli sektörlerde kullanabilirsiniz.

ParafParalarınızı kullanarak gerçekleştirdiğiniz işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Yani, harcamalarınızı yaparken dikkatli olmanız ve iade/iptal olabilecek işlemleri ParafParalarınızla gerçekleştirmemeniz önemlidir.

Kampanyadan kazandığınız ParafParaların son kullanım tarihi 16.07.2023 saat 21:59'dur. Bu tarihe kadar kullanılmayan ParafParalar, 17.07.2023 tarihinde geri alınacaktır.

Harun KayaHarun Kaya