Bir dizi etkinlik için Adana’ya gelen AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik Adana Valisi’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Valilikten yapılan açıklamada, “AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Adana Milletvekilimiz Sayın Ömer Çelik, Valimiz Sayın Yavuz Selim Köşger’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.” denildi.
 
Şeref defterini imzalayan Çelik, "Bu yeni dönemde Adana Valisi olarak görev yapacak olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. Kendileri çok deneyimli devlet adamı, tecrübeli kamu yöneticisi. Bu nedenle Adana'mıza yeni dönemde büyük değerler katacağına inancımız tamdır." diye konuştu.
Türkiye Yüzyılı'nın, kadınların yüzyılı olduğunu bir kere daha ispat ettiler"
A Milli Kadın Voleybol Takımı'nı, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası'nda altın madalya kazanmasından dolayı tebrik eden Çelik, şu değerlendirmede bulundu: 
 
"Ülke olarak her alanda Türkiye Yüzyılı'na girmenin yeni başarılarıyla seviniyoruz, bununla gurur duyuyoruz. Dün, A Milli Kadın Voleybol Takımı'mız, Avrupa'nın en büyüğü olduğunu göstererek, Türkiye Yüzyılı'nın, kadınların yüzyılı olduğunu bir kere daha ispat etti. İnşallah biz de buralarda görev yapanlar olarak, Adana'mızın Türkiye Yüzyılı'na, Türkiye Yüzyılı'nın da Adana'ya vereceği katkılar bakımından hep beraber çalışmaya devam edeceğiz."
 
Bu arada Adana Valisi Köşger, Emniyet Müdürü Doğan İnci'yi ziyaret ederek denetlemelerde bulundu.