GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-09-2022 15:23   Güncelleme : 08-09-2022 15:50

Damat Ali Öldürüp Kaçtı!

Damat Ali Öldürüp Kaçtı!


Geçtiğimiz günlerde Kıyıboyu Caddesi üzerinde plakası ve belirlenemeyen bir aracın karıştığı trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Hakan Erdoğan isimli kişiye çarpanın Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın yeğenin eşi olduğu ortaya çıktı. 

Ali Karan’ın olay sırasında alkollü olduğu için kaçtığı ve aracın da Büyükşehir Belediyesine ait olduğu iddia edildi. Sanığın olaydan birkaç gün sonra gözaltına alınması, kaza sırasında alkollü olup olmadığının belgelenmesinin önüne geçti. 

Ali Karan adı Adana adana kamuoyu hiç de yabancı değil. Belediyede hafriyat işleriyle uğraşan Ali Karan’ın o birimde çıkışı verilecek işçilerin listesini hazırladığı öne sürülmüş, buradaki bazı isimlerle Karalar soyadına güvenip kavga etmişti. 
Karalar, bu konuda kendisine gelen şikayetlere "Benim ailem kırmızı çizgimdir" diyerek kulaklarını tıkamıştı. 

Kaza Medyaya Böyle Yansımıştı 

Adana'da bir aracın çarpması sonucu yaralanan yaya, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Merkez Seyhan ilçesi Güney Kıyıboyu Caddesi'nde yolun karşısına geçmeye çalışan Hakan Erdoğan'a plakası ve türü henüz belirlenemeyen bir araç çarptı.

Yaralanan Hakan Erdoğan, kaza yerine sevk edilen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla kaldırıldığı Seyhan Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti.

Erdoğan'ın cesedi, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.Polis, kazanın ardından Mithatpaşa Mahallesi'nde ara sokaklara girerek kaçan sürücünün kimliğini tespit etmeye çalışıyor.

AdminAdmin