EKONOMİ
Giriş Tarihi : 22-05-2023 11:42

Denizbank SMS ile başvuru yapanlara sabah saatlerinde duyurdu! 39.000 TL hazır kredi alın.

Mayıs ayının son haftasına kadar devam edecek olan bu kampanyada, Denizbank cep telefonları üzerinden "cebimde Kredi" kampanyasına katılmak isteyen herkes başvurularını gerçekleştirebilecek.

Denizbank SMS ile başvuru yapanlara sabah saatlerinde duyurdu! 39.000 TL hazır kredi alın.

39.000 TL hazır kredi alın. Denizbank SMS ile başvuru yapanlara sabah saatlerinde duyurdu- Denizbank, sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunanlara sabah saatlerinde duyuru yaparak, 39.000 TL'ye kadar kredi kullanma imkanı sağladığını duyurdu. Bu kampanya kapsamında nakit ihtiyacı olan herkes, sms ile başvuru yaparak 39.000 TL'ye kadar kredi kullanabilecek.

Denizbank üzerinden sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Mayıs ayının son haftasına kadar devam edecek olan bu kampanyada, Denizbank cep telefonları üzerinden "cebimde Kredi" kampanyasına katılmak isteyen herkes başvurularını gerçekleştirebilecek. Başvuruda bulunmak için, kredim TC kimlik numarası ve doğum tarihi bilgileri arasında boşluk bırakılarak yazılarak, 32 80 numarasına gönderilmesi gerekmektedir.

32 80 numarasına gönderilen mesaj sonrasında kredi onayı alan kişiler, istedikleri takdirde banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte bireysel müşteri temsilcisi yardımıyla kredi kullanabileceklerdir. Banka hesabı olan vatandaşlar ise şubelere gitmeden Denizbank mobil uygulaması üzerinden işlem yapma imkanına sahiptir.

Eğer sms ile kredi başvurusu yapmak istemiyorsanız, Denizbank'ın resmi internet sitesine girerek ücretsiz kredi başvuru formunu doldurarak kredi onayı alıp almadığınızı hemen öğrenebilirsiniz. Ayrıca, Denizbank'ın resmi internet sitesi üzerinden belirtilen politikalar çerçevesinde ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılmanın yanı sıra borç kapatma kredileri kampanyaları da mevcuttur.

Bu bilgiler doğrultusunda, Denizbank tarafından sunulan sms ile kredi başvurusu kampanyası hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Kampanya detayları için Denizbank'ın resmi iletişim kanallarından doğrulama sağlamanız önerilir.

Harun KayaHarun Kaya