İşte başvuru şartları. En az 26000 TL maaşla Türk Telekom KPSS şartsız personel ve işçi alımına başladı - Türk Telekom, iş gücünü genişletmek ve hizmet kalitesini artırmak amacıyla KPSS puanı şartı aranmadan işçi ve personel alımı yapacağını duyurdu. İlanlar, İŞKUR üzerinden yapılan başvurularla birlikte Türk Telekom'un kendi kariyer sayfasında da yayınlandı. Büyük sayıda personel alımı gerçekleştirileceği belirtildi. İşte başvuruyla ilgili detaylar:

Türk Telekom, İŞKUR üzerinden ve kendi kariyer sayfası üzerinden personel ve işçi alımı yapacağını duyurdu. İşçi ve personel alımlarına KPSS puan şartı aranmıyor. Türk Telekom kariyer sayfası üzerinden yayınlanan ilanlara bakıldığında, birçok kadroda çalıştırmak üzere personel alımı yapılacağı görülüyor. Bu kadrolar arasında veri güvenliği uzmanı, middleware operation specialist, iş zekası operasyonları uzmanı ve cyber security analyst gibi birçok alanda personel aranıyor. Başvurular internet üzerinden alınacak.

İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlara baktığımızda ise 2 temizlik görevlisi alımı yapılacağı görülüyor. İlana başvuru yapacak adayların belirli şartları taşıması gerekiyor. Adayların temizlik ve ikram konularında tecrübeli olması, ortaokul/lise mezunu olması, askerliğini tamamlamış olması, en az B sınıfı ehliyete sahip olması ve uzun süreli çalışmaya istekli olması gibi şartlar aranıyor.

Başvuru yapmak isteyen adaylar, Türk Telekom kariyer sayfası veya İŞKUR'un internet sitesi üzerinden ilanlara başvurabilirler. Türk Telekom'un bu alımlarıyla birlikte, birçok kişiye istihdam sağlanması hedefleniyor.

TÜRK TELEKOM KARİYER İLANLARI

Türk Telekom kariyer sayfası üzerinden yayınlanan personel alımı ilanlarına baktığımızda aşağıdaki kadrolarda çalıştırmak üzere personel alımı yapıldığı görülüyor: Birlikte Değerli Sızma Testi Uzmanı / Kıdemli Uzmanı Veri Güvenliği ve Bütünlüğü Uzmanı/Kıdemli Uzmanı Veri Kalitesi & Süreç Yönetimi Uzmanı Middleware Operation Specialist/Senior Specialist İş Zekası Operasyonları Uzmanı/Kd. Uzmanı Asset ve Konfigürasyon Yönetimi Uzmanı/Kıdemli Uzmanı Cyber Security Analyst/Senior Analyst Güvenlik Çözüm Kıdemli Uzmanı Arıza ve İş Gücü Yönetimi Çözümleri Analisti Veritabanı Kıdemli Uzmanı (Oracle Database Admin) IT Teknik Analist (Data&Toptan Satış CRM Sipariş Yönetim Çözümleri Kıdemli Uzmanı) Mobil Erişim Kalite Güvence Kıdemli Uzmanı Radyo Kontrol Sistemleri Kıdemli Uzmanı Türk Telekom kariyer sayfası üzerinden yayınlanan personel alımlarına başvurular

"https://www.turktelekomkariyer.com.tr/ilanlarimiz.aspx" adresi üzerinden alınıyor. Bu sayfada özgeçmiş oluşturarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

İŞKUR'DA​​​​​​​ YAYINLANAN DUYURU VE BAŞVURU

İŞKUR üzerinden yayınlanan personel alımı ilanlarına baktığımızda 00007518573 ilan numaralı ilanda 2 temizlik görevlisi alımı yapılacağı görülüyor. İlan şu şekilde: İlana başvuru yapacak adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir: Temizlik ve İkram konularında tecrübeli, Ortaokul/Lise Mezunu, 18-30 yaş arası, (maksimum 35 yaş sınırı) Askerliğini tamamlamış, En az B sınıfı ehliyet, Uzun süreli çalışmaya istekli çalışma arkadaşları alınacaktır.