Garanti Bankası teb Bankası ve Finansbank tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 40.000 TL'ye kadar yeni bir ödeme yapılacağı Haberi geldi. 50 yaş üzerinde olan tüm vatandaşların emekli olmaları durumunda emekli maaş hesapları üzerinden bu bankalar üzerinden gelir belgesiz alabilecekleri kredi limitleri 40.000 TL olarak duyuruldu. 40 bin TL 36 ay vadeli ve ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin belirtilen şartlar dahilinde ödeme olabilecekleri bu kampanyalara katılarak diledikleri zaman ihtiyaç kredisi kullanabilecekleri ve 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredileri isterlerse de internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kolay bir şekilde alabilecekleri açıklandı.

Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru ile birlikte nakit ihtiyacı olup bireysel tüketici kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için hemen aynı gün içinde Kredi ödemeleri vereceğini ve bu ödemelerde de hızlı bir şekilde Kredi işlemlerini hesaplarına yatıracağını açıkladı.

TEB Bankası ve Finansbank üzerinden de bireysel ihtiyaç kredisi kullanacak olan emeklilerin maaş müşterileri olmaları durumunda daha yüksek limitlerde de kredi alabilecekleri gibi maaş müşterisi olmayan tüm vatandaşlarda ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa TEB Bankası ve Finansbank üzerinden kredi puanı yüksek olması durumunda SMS atarak hemen onay alabiliyor. 11 haneli t.c kimlik numaranızı 50-30 numarasına göndererek Finansbank üzerinden, 44 66 numarasına göndererek ise TEB Bankası üzerinden bireysel kredi kampanyasına başvurunuzu gerçekleştirerek sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz.