GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-10-2022 10:17

'Geleceğe Daha Bir Güvenle Bakacağız'

'Geleceğe Daha Bir Güvenle Bakacağız'

 

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Ay, Cumhuriyet'in 99'uncu yıl dönümünün coşku ve heyecanla kutlandığını belirterek, "Bizi biz yapan yüksek değerlerimizi daha gür sesle yüceltecek, geçmişte olduğu gibi bugün de tek yürek olarak haykıracak, el ele, gönül gönüle geleceğe daha bir güvenle bakacağız" dedi.

Başkan Ay, mesajında şunlara yer verdi;
"Biz, en zor şartlara ve bütün imkansızlıklara rağmen hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmayan, bağımsızlığından asla taviz vermeyen, inanç ve kararlılıkla sürdürdüğü İstiklal mücadelesini zaferle neticelendiren aziz bir milletiz. 
Türkiye Cumhuriyeti, bugün demokratik gelişme ve ekonomik kalkınmanın yanı sıra bölgesine de istikrar ve refah sağlayan bir ülke haline gelmiştir.

Bu ülkenin fertleri olarak, atalarımızın emaneti olan bu güzel vatanı ve bağımsızlığımızı daima muhafaza etmek, Cumhuriyet'imizi ilelebet yaşatmak, ülkemizi dünyanın lider ülkelerinden biri haline getirmek için el ve gönül birliği halinde çalışmak, vatanımızı bizlere armağan eden şehitlerimize ve gazilerimize minnet borcumuzdur.

Bu vesileyle,
Cumhuriyet'imizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, kanlarıyla ve canlarıyla bu toprakları bize vatan kılan aziz şehitlerimizi rahmet, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.
Cumhuriyet Bayramı'mız kutlu olsun."

AdminAdmin