YEREL
Giriş Tarihi : 04-09-2022 11:49

Hasmıyla Karşılaştı, Vurdu, Sigara Yaktı

Hasmıyla Karşılaştı, Vurdu, Sigara Yaktı


Husumetli olduğu iddia edilen iki kişi arasındaki kavganın dehşete düşüren görüntüleri ortaya çıktı. İki yaşlı adamın karşılaşması sonucunda bir anda tartışma başlarken biri belindeki silahı diğeri de bıçağı çıkararak birbirine saldırdı. Silahlı saldırganın yerde yatan yaralıya iki el daha ateş ettikten sonra sigara içmesi akıllara durgunluk verdi. 

Karaman'da Fenari Mahallesi 293'üncü Sokak'ta meydana geldi. Hayrettin A., evine doğru giderken 7 yıldır aralarında husumet olan Zekeriya K. ile karşılaştı. Tarafların tartışması kavgaya döndü. Zekeriya K. üzerindeki bıçakla Hayrettin A.'yı 2 yerinden bıçakladı. Hayrettin A. da tabancayla Zekeriya K.'nin üzerine 4 el ateş etti. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar, ambulanslarla Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Vurduğu kişiyi kanlar içindeyken sigara içerek izledi

Kavga anı bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Güvenlik kamerasındaki görüntülerde Zekeriya K.'nin belindeki bıçağı, Hayrettin A.'nın da tabancayı çıkartıp tartışmaya başladığı görülüyor. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle Zekeriya A., bıçakla saldırıp birlikte yere düştüğü Hayrettin A.'yı yaraladı. Hayrettin A. da tabancayla önce 2 el, ayağa kalktıktan sonra da yine Zekeriya K.'ye 2 el daha ateş etti. Hayrettin A. sigarasını yakıp bir süre yerde kanlar içinde yatan Zekeriya K.'yı izledi.

Kaldırıldıkları hastanede tedaviye alınan ikiliden Hayrettin A., dün gece taburcu olmasının ardından gözaltına alındı. Zekeriya K.'nin tedavisi sürüyor. (DHA)

AdminAdmin