GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-05-2023 11:02

“Hep Birlikte Erdoğan’a Kaybettirmeliyiz”

“Hep Birlikte Erdoğan’a Kaybettirmeliyiz”


Zeydan Karalar, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turuna 9 gün kala sabahın erken saatlerinde halkla buluşarak başladığı mesaisini, gece geç saatlere kadar hemşehrileriyle birlikte tamamlıyor. Karalar bu hamlesiyle hem Cumhurbaşkanlığı seçimini hem de kapıdaki yerel seçimleri gözüne kestirmiş durumda. 
Çünkü Erdoğan kazanırsa koltuğunun tehlikeye düşeceğine inanıyor ve siyasi yatırımını bu yönde yapıyor. 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, geride kalan hafta mesaisinin büyük bölümünü çoğu zaman olduğu gibi halkın içinde geçirdi. Farklı kesimlerle bir araya gelen Başkan Zeydan Karalar, Yüreğir Tahsilli Mahallesi’nde hemşehrileriyle buluştu. Seyhan Kocavezir Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulunan Başkan Zeydan Karalar, Adana Dersimliler Kültür ve Dayanışma Derneği’ni de ziyaret etti.

Metal Sanayi Sitesi’nde emekçilerle görüşen, fabrikalarda işçiler ve yöneticilerle de bir araya gelen Başkan Zeydan Karalar, “Her fırsatta hemşehrilerimle bir araya geliyorum. Onların talep ve önerilerini dinleyip, görüş alışverişinde bulunuyoruz. Ülkemizde birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi koruyacak, barış ve huzur iklimini yeniden hakim kılacağız” dedi.

Karalar, bu ziyaretlerde Cumhurbaşkanlığı seçiminde Kemal Kılıçdaroğlu’na oy verilmesi talebini yineledi.

Bilindiği gibi,oy karşılığı bedava alışveriş kartı skandalından sonra Adana BŞB Başkanı hakkında muhtarlara Kemal Kılıçdaroğlu'na oy verilmesi için baskı yaptığına dair iddialar gündeme atılmıştı. 

AdminAdmin