Clio, Egea, Hyundai ÖTV şartsız satılıyor. İlk kez otomobil alacaklara Başkan Erdoğan duyurdu- İlk defa araba alacak olanlar için sevindirici bir haber var! Clio, Egea ve Hyundai markaları, ÖTV'siz kampanyalı fiyatlarını duyurarak araba alımında büyük bir avantaj sunuyor. Araç fiyatlarındaki artışlar ve vergiler, birçok kişi için araba sahibi olmayı zorlaştırmıştı. Ancak şimdi, ÖTV muafiyetiyle birlikte araç sahibi olmak daha da kolaylaşıyor.

ÖTV'siz araç almanın avantajlarından yararlanmak isteyenler için Clio, Egea ve Hyundai markaları özel kampanyalarıyla öne çıkıyor. Bu markaların ilk kez araba alacak olanlardan ÖTV alınmayacağı müjdesi, birçok kişinin yüzünü güldürdü. İlk defa araba sahibi olacak vatandaşlar için bu kampanyalar büyük bir fırsat sunuyor.

Hyundai i20, Clio ve Egea marka araçlardan ilk kez satın alanlar, ÖTV indiriminden yararlanacaklar. Bu indirimlerle birlikte araç fiyatlarında önemli düşüşler gerçekleşecek. ÖTV indirimleriyle ilgili detaylar da açıklanmış durumda. ÖTV'siz fiyatlarla satın alınabilecek modeller ve indirim oranları şu şekildedir:

 1. Egea indirim oranı %37,5:

  • Güncel fiyatı: 440.000 TL
  • ÖTV'siz fiyatı: 275.000 TL
 2. Hyundai i20 indirim oranı %41,5:

  • Güncel fiyatı: 520.000 TL
  • ÖTV'siz fiyatı: 305.000 TL
 3. Renault Clio indirim oranı %41,5:

  • Güncel fiyatı: 520.000 TL
  • ÖTV'siz fiyatı: 305.000 TL

Bu indirimlerle birlikte araç fiyatlarında sağlanan avantajlar oldukça önemlidir. İlk defa araba alacak olanlar için bu kampanyalar, daha ekonomik bir şekilde araba sahibi olma fırsatı sunmaktadır. ÖTV indirimleriyle birlikte bu markaların sunduğu kalite ve performans da göz önünde bulundurulduğunda, araç alımında büyük bir tercih sebebi olmaktadır.

İlk araba alımında ÖTV'siz kampanyalı fiyatlar sunan Clio, Egea ve Hyundai markaları, araba sahibi olmak isteyenlere önemli bir fırsat sunmaktadır. Bu kampanyalardan yararlanmak için belirtilen markaların yetkili satıcılarıyla iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.