YAŞAM
Giriş Tarihi : 12-09-2023 09:33

Kenan Işık’ın Son Durum Bilgisi

Kenan Işık’ın Son Durum Bilgisi


Dadı, Kim Milyoner Olmak ister gibi dizi ve programlarla hafızalara kazınan usta oyuncu Kenan Işık, 2014 yılında gittiği spor salonunda ayağı kayarak yere düşmesi sonucu başını çarparak komaya girmişti. 9 yıldır tedavi gören Kenan Işık hakkında arkadaşı Ozan Zeybek bir paylaşımda bulundu. Sanatçının görünüm olarak iyi olduğunu ve ailesinin çok iyi bir şekilde baktığını anlatan Ozan Zeybek, Kenan Işık'ın son durumu hakkında bilgi verdi.

"KENAN IŞIK'A ÇOK İYİ BAKILIYOR"

“Kenan Işık’ı nasıl biliyorsanız öyle" diyen Zeybek, Işık'ın her gün sakal tıraşının yapıldığını ve besin takviyesi aldığını belirtti. Zeybek, “Yatan hastalarda genellikle yaralar çıkar, zayıflama olur. Ama Kenan Işık bıraktığımız gibi. Çok iyi bakılıyor. Böyle hafızalarda kaldığı gibi. Ailesi tarafından çok iyi bakılıyor” dedi.

2014'TE KOMAYA GİRMİŞTİ

21 Mart 2014 günü spor sonrasında saunaya giren Işık'ın, sauna sonrasında fenalaşıp dengesini kaybederek kafasını yere çarptığı öğrenildi. Bilinci kapalı halde hastaneye kaldırılan ve beyin kanaması geçiren Işık, hemen ameliyata alındı. Ameliyatın 4 saat sürdüğü ve sanatçının hayati tehlikesi bulunduğu belirtilmişti. Olayın olduğu tarihten sonra bir müddet komada olan sanatçının tedavisi şu anda evinde devam etmektedir.

AdminAdmin