GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-10-2022 22:08   Güncelleme : 30-10-2022 22:19

Keyifli Olmadı Baki Bey, Dayak Attılar!

Keyifli Olmadı Baki Bey, Dayak Attılar!


Bugün oynanan ve 2-2 berabere biten Kayserispor-Adana Demirspor maçından sonra ADS taraftarına polis biber gazlı-coplu müdahalede bulundu. Çok sayıda taraftar dayaktan yaralanırken kulüpten ve  yönetimden hiçbir açıklama gelmediği görüldü.

Polisin Adanalı taraftarlara dayak görüntüleri sosyal medyada hızla yayıldı ve büyük tepki gördü. Taraflarla Kayseri’de yalnız bırakılmaktan yakındı. 

İşte olaya dair bazı yorumlar: 

“Kadın ve çocukların da bulunduğu tribünlere, biber gazı ve jopla saldırıp orantısız güç kullanmanın haklılığı olamaz. Kayseri emniyeti bu muameleyi bizim şerefli camiamıza gönül verenlere değil teröriste, hırsıza, namussuza yapsın. Yargıda hesap verme dileğiyle.”

“Karşınızda ki taraftar grubu terörist değil bu kin dolu nefret dolu düşmanlığınızın sebebi nedir? Onlarda sizler gibi bir ananın ve bu vatanın evlatları. 

Gözlerinizi kan bürümüş.”

“Sebep her ne olursa olsun; tribünden başka sığınacak yeri olmayan insanların üzerine biber gazı sıkıp, orantısız müdahalede bulunulması asla kabul edilemez!. Kayseri'de yaşananların sorumluları en kısa sürede tespit edilip, gereken cezayı almalı!.”

“4 büyüklerin taraftarı olsa tüm camia çoktan duymuştu..! Hani neredesiniz?“

AdminAdmin