EKONOMİ
Giriş Tarihi : 13-05-2023 14:36

Kimlikle Gitmeniz 3600 TL Almak İçin Yeterli! PTT Direkt Olarak Paranızı Ödeyecek!

TC kimliğiniz ile başvuru yaparsanız geri ödemesiz 3600 TL alacaksınız. PTT'ye kimliğiyle gidenler büyük ödemenin sahibi oluyor. İşte emeklileri sevindirecek kampanyaya dair detaylar...

Kimlikle Gitmeniz 3600 TL Almak İçin Yeterli! PTT Direkt Olarak Paranızı Ödeyecek!

PTT'den gelen ödeme kampanyasına dair detaylar paylaşıldı. Kimliği ile gidenler için 3600 TL  anıda ödeme yapılacağı öğrenildi. Peki hangi şartlarda bu ödemeler gerçekleşecek? Güncel olarak verilen bilgiler ve çok daha fazlası yazımızda yerin alacak. PTT'nin kampanyalarını sizlerle paylaşıyor olacağız.

PTT 3600 TL Ödeme Fırsatı!

PTT'ye gelen emekliler, maaşlarını buradan alacaklarına yönelik taahhüt vermeleri halinde 3600 TL promosyon almaya hak kazanıyor. Bu sayede yapılan anlaşmadan ödeme almaya hak kazanıyorsunuz. 3 yıl boyunca emekli maaş hesabınızı PTT'de tutmanız isteniyor. Bankaların da hali hazırda promosyon kampanyaları mevcut. Ancak PTT'nin düşük faizli kredilerinden ve diğer avantajlarından yararlanmak isterseniz de promosyon müşterisi olmak isteyebilirsiniz.

TC Kimlikle Gitmek Yeterli Oluyor!

TC kimliğiniz ile PTT'ye gitmeniz ve bununla birlikte ödemelerinizi anlaşma sonrasında almanız mümkündür. Emekli maaşınızın hesabınıza PTT üzerinden yatacağı ilk tarihe göre de değişebilir. Bu yüzden size en yakın PTT şubesine gitmeniz ve görüşmeye gitmeniz en doğrusu olacaktır.

Emekliye Özel Krediler Veriliyor

PTT, promosyon müşterilerine özel kredi faizleri de sunabilmektedir. Açıkçası bu tarz fırsatlardan istifade etmek için dahi maaş hesabını PTT'ye taşıyan vatandaşlar mevcut. Emekliler hali hazırda düşük faizli kredi çekebiliyor iken maaş müşterileri olmaları halinde bu faiz oranı daha da düşebilir.

Ali KutluAli Kutlu