SEYHAN Belediye Başkanı Oya Tekin, Seyhanlı muhtarlarla bir araya gelerek yeni dönemde yapılacak olan hizmetler ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. Başkan Tekin, "Muhtarlarımızı önemsiyor ve büyük bir değer veriyoruz. 96 günde 96 mahallemize ziyaret çalışmamıza önümüzdeki hafta başlıyoruz” dedi.

Salman-ı Park Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ve yoğun bir katılımın olduğu toplantıda konuşan Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, “ Yurttaşlarımız ile köprü vazifesini üstlenecek olan muhtarlarımızla ortak hareket edeceğiz. Yıllardır siyasetin içerisinde olmam nedeniyle muhtarlarımızı yakından tanıyorum. Yeni seçilen muhtarlarımız ile de seçim çalışmalarında tanışma fırsatımız oldu. Yeni dönem hepimize hayırlı olsun. Birlikte hareket ederek güzel çalışmaların altına imza atacağımıza inanıyorum. Tüm muhtarlarımız emin olsun, hizmetlerimizde siyasi ayrım yapmaksızın eşit ve adil bir yol izleyeceğiz” dedi.

'MUHTARLARIMIZLA SIKÇA BİR ARAYA GELECEĞİZ'

Mahalle muhtarlarıyla sıkça bir araya geleceklerini belirten Başkan Tekin, “ Çalıştay olarak gerçekleştireceğimiz toplantılarımızda mahalle muhtarlarımızın taleplerini dinleyip mutabakata varılan zamanlarda eksiklikleri ortadan kaldırmak adına hizmet sözleşmesi yapacağız. Hem ben hem de muhtarlarımız çalışmaların takipçisi olup çalışmaların aksamaması adına üzerimize düşen sorumluluğu yerine getireceğiz” diye konuştu.