Yapılmayanı yaptı! Herkes şubeye akın etti. QNB Finansbank vatandaşların borçlarını sıfırlıyor- Bugünlerde birçok vatandaş, farklı bankalardan aldıkları krediler veya kredi kartı borçları nedeniyle önlerini görmekte zorluk çekiyor. Ödeme tarihlerinin farklı günlerde olması, sürekli bir nakit ihtiyacı oluşturarak borçların ödenmesini sekteye uğratabiliyor. Tam da bu noktada, borç kapatma kredileri veya diğer adıyla borç transfer kredileri devreye giriyor. Borç kapatma kredileri sayesinde borçlarınızı tek bir çatı altında toplayabilir, mevcut ödeme limitinizi düşürerek daha uzun vadelerde ödeme imkanına sahip olabilirsiniz. QNB Finansbank da bu doğrultuda, borçların arasında kaybolmamanızı sağlamak amacıyla borç kapatma kredisini duyurdu. Peki, QNB Finansbank ne kadar borç kapatma kredisi veriyor ve hangi şartlar geçerli?

QNB Finansbank Borçları Kapatıyor 2023

Ödeme tarihlerindeki dalgalanma, farklı bankalardan alınan krediler nedeniyle vatandaşları zor durumda bırakıyor. Birçok banka, borç kapatma kredisi vermeye başlarken, QNB Finansbank 2023 yılından itibaren düşük faiz seçenekleriyle borç kapatma kredileri ve diğer kampanyalarıyla öne çıkmaya devam ediyor. Daha önce QNB Finansbank'ın faizsiz nakit avans, esnafa faizsiz kredi ve yeni müşterilere özel düşük faizli kredi imkanları sunduğunu hatırlayabilirsiniz. Ayrıca banka, memurlara, maaş müşterilerine ve emeklilere özel kredi paketleri açıklamıştı.

Eğer farklı bankalardaki borçlarınızı QNB Finansbank'a transfer etmek isterseniz, bankanın müşterisi olmasanız bile düşük faizli borç transfer kredisi kullanabilirsiniz. Bankanın müşterisiyseniz, mevcut kampanyalardan da yararlanma fırsatınız bulunmaktadır.

Örnek Hesaplama:

  • Toplam: 50.000 TL
  • Aylık Taksit: 2.741,88 TL
  • Toplam Geri Ödeme Tutarı: 65.805,05 TL
  • Aylık Faiz Oranı: %1,86