Soner Çetin Başkanlığındaki Çukurova Belediyesi'nin gerçekleştirdiği organizasyonla hem 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkuyla kutlandı hem de 9.5 yılda 9'uncu toplu açılış töreni yapıldı.

Etkinlik ilk önce Zafer Bayramı yürüyüşü ile başladı. Başkan Soner Çetin, “Küllerinden doğan bir milletin azim ve cesaretinin sembolü olan 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 101. yılını büyük bir coşkuyla ele ele, omuz omuza meşaleli yürüyüşümüzle kutluyoruz. Ne mutlu bize..” dedi. 

Daha sonra toplu açılış törenine geçildi. Açılışa CHP Adana milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Seyhan Belediye Başkanı Akif Akay da katıldı. 

Başkan Soner Çetin, halkın sesine ve isteklerine kulak veren bir siyaset anlayışıyla belediyecilik yaptıklarını belirterek, “Bu vesileyle hem Cumhuriyet Bayramınızı kutluyor hem de gelecekteki yeni hizmetlerimi müjdeliyorum.” şeklinde konuştu. 

Toplu açılışı yapılan hizmetler şunlar: 

"Huzurevleri Mahallesi Kadın Sohbet ve Dayanışma Evi, Yüzüncüyıl Mahallesi Dönüşüm ve Atık Toplama Tesisi, Erdal İnönü Parkı, Örcün Mahallesi Kuvayi Milliye Parkı, Pirili Mahallesi 2 No'lu Çocuk Parkı, Dörtler Mahallesi 3 No'lu Çocuk Parkı, Karahan Mahallesi 3 No'lu Çocuk Parkı ve Spor Tesisi, Güzelyalı Mahallesi 7 No'lu Çocuk Parkı Yenilemesi, Pirili Mahallesi Muhtarlık Binası, Memişli Mahallesi Muhtarlık Binası ve Taziye Evi, Pirili Mahallesi 3 No'lu Çocuk Parkı, Beyazevler Mahallesi Ders Kafe, Mavi Bulvar Ders Kafe."