EKONOMİ
Giriş Tarihi : 12-05-2023 08:41

TC kimlik numarasına 11.330 TL ödeme yatacak! Son dakika flaş haber olarak duyuruldu.

11.330 TL tutarındaki kredi başvurusunu cep telefonunuz aracılığıyla SMS yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

TC kimlik numarasına 11.330 TL ödeme yatacak! Son dakika flaş haber olarak duyuruldu.

Son dakika flaş haber olarak duyuruldu! TC kimlik numarasına 11.330 TL ödeme yatacak - Akbank, vatandaşların ihtiyaç kredisi kullanacakları durumlarda destek olmak amacıyla yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında sunulan düşük faizli kredi ödemeleriyle Akbank, müşterilerine avantajlı bir seçenek sunmaktadır.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank'ın resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen tüm vatandaşlar, kimlik numaraları üzerinden yapılacak sorgulamalarla kredi ödemelerini gerçekleştirebilirler. Eğer siz de 11.330 TL tutarında ve 36 ay vadeli bir ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, bankanın kredi başvuru yöntemleriyle oturduğunuz yerden başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

11.330 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

11.330 TL tutarındaki kredi başvurusunu cep telefonunuz aracılığıyla SMS yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Nakit kredi talep edenler, başvurularını hızlıca tamamlamak için cep telefonlarından hemen bir SMS göndererek başvuruda bulunabilirler. Akbank'a SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isterseniz, "kredi" yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı içeren bir mesajı "44 25" numarasına gönderebilirsiniz. Bu mesajı gönderdikten sonra, 36 ay vadeli kredi ödemesi yapılıp yapılmayacağı hakkında size bilgi verilecektir.

Kredi Puanınız 1300 Üzerindeyse, Hesabınıza Aynı Gün İçinde Ödeme Yapılır

TC kimlik numaranızla yapacağınız başvurunuzun ardından, kredi puanınız 1300 üzerinde ise ihtiyaç kredisi kullanabilir ve bu krediyi aldıktan hemen sonra aynı gün içinde hesabınıza ödemeniz yapılır. Akbank, kredi puanınıza göre size uygun bir faiz oranı uygulayarak destek sağlayacaktır.

Akbank'ın düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasıyla siz de hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Hızlı ve kolay başvuru yöntemleriyle oturduğunuz yerden kredi başvurusunda bulunabilir ve uygun faiz oranlarıyla avantajlı ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Harun KayaHarun Kaya