EKONOMİ
Giriş Tarihi : 08-12-2023 19:04

TC kimlik numarasına 33 bin TL ödeme yatacak!

TC kimlik numarasına 33 bin TL ödeme yatacak!

TC kimlik numarasına 33 bin TL ödeme yatacak!

Yapı Kredi Bankası'nın ihtiyaç kredisi kampanyası, müşterilere hızlı çözümler sunmayı hedefliyor. Başvurular, 33 bin TL tutarındaki kredi için oldukça hızlı bir şekilde işleme alınacak ve kredi tutarı aynı gün içinde müşterinin hesabına yatırılacaktır. Başvuru süreci sadece 5 dakika sürecek şekilde tasarlanmış, böylece müşteriler zaman kaybetmeden ihtiyaçlarına kavuşabilecekler.

SMS Yoluyla Başvuru İmkanı

Yapı Kredi Bankası, kampanya kapsamında cep telefonuyla başvurmak isteyen müşterilerine SMS yoluyla başvuru imkanı da sunuyor. TC kimlik numarası, aylık gelir ve doğum tarihi gibi temel bilgilerin yer aldığı kısa bir mesajı 4411 numaralı hattına göndererek müşteriler, ihtiyaç kredisi başvurularını kolayca gerçekleştirebiliyorlar. Başvuru sonrasında kredi onayıyla ilgili bilgiler müşterinin cep telefonuna iletiliyor.

Şube ve İnternet Bankacılığı ile Başvuru

Kampanyadan faydalanmak isteyenler, Yapı Kredi Bankası şubelerine giderek veya internet bankacılığı aracılığıyla başvuruda bulunabiliyorlar. Şubelerden başvuru yapacak müşterilerden 1400 ve üzeri kredi notu talep edilirken, internet bankacılığı kullanıcıları herhangi bir zaman sınırlaması olmaksızın 7 gün 24 saat başvuru yapma imkanına sahiptirler.

Harun KayaHarun Kaya