GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-10-2022 10:49

Yatak Odasında Uyuşturucu Serası!

Yatak Odasında Uyuşturucu Serası!


Adana'da polisin uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlediği operasyonda şüphelilerden V.B.’nin (24), seraya dönüştürdüğü yatak odasındaki termal çadırda, 34 kök Hint keneviri ele geçirildi. V.B. ifadesinde uyuşturucu kullandığını, keneviri de kendisi için yetiştirdiğini öne sürdü.

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, ‘torbacı’ diye tabir edilen uyuşturucusatıcılarına yönelik çalışma başlattı.
Ekipler, merkez ilçelerde belirlenen çok sayıda adrese eş zamanlı baskın düzenleyip, kentin girişlerinde de şüpheli araçları durdurdu. 
Adreslerdeki aramalarda uyuşturucunun yanı sıra ruhsatsız 3 tabanca, 1 samuray kılıcı ve 1 pala ele geçirildi.
 
YATAK ODASINDA SERA 
 
Ekipler, operasyon kapsamında gözaltına alınan V.B.’nin, Seyhan ilçesi Uçak Mahallesi’ndeki evinde Hint keneviri yetiştirip uyuşturucu imal ettiğini belirledi.
 
Adreste yapılan aramada V.B.’nin, evinin yatak odasında termal çadır içerisinde zamanlayıcılı, ısı ölçerli, LED ışıklı ve vantilatörlü serakurulduğunu saptadı. Ekipler, serada 34 kök Hint keneviri ile uyuşturucu imalatında kullanıldığı değerlendirilen malzeme ve kimyasal maddeler ele geçirdi. (DHA)
AdminAdmin