GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-09-2023 12:51

Yeraltı Dünyası Panik Halinde!

Yeraltı Dünyası Panik Halinde!


Ankara'da yeraltı dünyasında 'Kaplan' grubu olarak bilinen çetenin lideri Ayhan Bora Kaplan gözaltına alındı. Gündeme bomba gibi düşen bu operasyon sonrası Kaplan'ın geçen hafta Ankara'da bir restoranda oğlu için yaptığı sünnet düğününün görüntüleri de yeniden gündem oldu.

Gözaltına alınan şüpheli sayısı dün gece itibarıyla 25'i bulurken sayının daha da artacağı; birçok kentte lokal operasyonlar düzenlenip dosyanın birleştirileceği kaydediliyor. Polis teknik takip, telefon görüşmeleri ve düğün videosu üzerinden hareket ediyor. 

Bu nedenle sünnet düğününe katılanları ve yeraltı dünyasını büyük panik sardı. 

NECATİ ARABACI DA DÜĞÜNDEYDİ 

Ayhan Bora Kaplan'ın oğlu için Ankara İncek'te sahibi olduğu restoranda yapılan düğün, yeraltı dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Düğüne katılan isimler arasında en çok göze çarpanlardan biri de 'Hells Angels' isimli çetenin lideri Necati Arabacı oldu. Arabacı, insan kaçakçılığı, uyuşturucu satışı, fuhşa zorlama, saldırı, gasp, haraç toplama, sahte evrak düzenleme gibi çeşitli suçlara konu haberlerle gündeme gelmişti. 

ÇAKICI'NIN YEĞENİ DE DÜĞÜNDE

Öte yandan düğünde göze çarpan isimlerden bir diğeri de suç örgütü liderliğinden hüküm giymiş Alaattin Çakıcı'nın yeğeni Barış Çakıcı oldu. Düğünde sahne alan Sibel Can'ın başından aşağı dolarlar saçıldı.

AdminAdmin