EKONOMİ
Giriş Tarihi : 13-05-2023 19:24

Ziraat Bankası 80 Bin TL Kredide Daha Düşük Faiz Şartı Sunuyor! Uygun Kredi Seçenekleri ve Geri Ödeme Tablosu Yayınlandı!

Ziraat Bankası tüketici kredisinde faizleri indirdi. 80 bin TL ihtiyaç kredisi için geri ödeme planı oluşturuldu. Eğer örnek ödeme tablosunu incelerseniz sizler de kredi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Ziraat Bankası'ndan kredide dev adım...

Ziraat Bankası 80 Bin TL Kredide Daha Düşük Faiz Şartı Sunuyor! Uygun Kredi Seçenekleri ve Geri Ödeme Tablosu Yayınlandı!

Ziraat Bankası'nı tercih edenler için önemli bir kampanya yayınlandı. Kredi çekmek ve düşük faiz üzerinden ödeme yapmak istiyorsanız bu fırsatı değerlendirmek isteyebilirsiniz. Detayları sizlerle paylaşıyor olacağız.  Tüketici kredisinde son durum nedir?

80 Bin TL İhtiyaç Kredisi Verilecek!

Ziraat Bankası'na gelenler düşük faizli ihtiyaç (tüketici) kredisinden hızlı bir şekilde yararlanabiliyor. Bununla birlikte eğer şartları karşılarsanız da uygun ödeme koşullarına erişebilirsiniz. 80 bin TL ihtiyaç kredisinde yüzde kaç faiz istenmekte?

%1,89 Faiz Oranıyla Ödenecek

Bankanın kredi şartlarına baktığımızda %1,89 faiz oranı üzerinden işlem sağlandığını görüyoruz. Güncel olarak daha fazla detaya erişebilmeniz adına geri ödeme tablosunu sizler için hazırladık.

80 Bin TL  Kredi Geri Ödeme Tablosu 

Taksit Tutarı:4.405,36 TL
Faiz Oranı:% 1,89
Yıllık Maliyet Oranı:% 33.112

Ali KutluAli Kutlu