EKONOMİ
Giriş Tarihi : 17-05-2023 08:16

Ziraat Bankası gece yarısı açıkladı! TCKN numarasıyla ek ödeme alacaksınız!

Ziraat Bankası'nın ihtiyaç kredisi kampanyası, başvuru sürecinin oldukça kolay ve hızlı olmasıyla dikkat çekiyor.

Ziraat Bankası gece yarısı açıkladı! TCKN numarasıyla ek ödeme alacaksınız!

TCKN numarasıyla ek ödeme alacaksınız! Ziraat Bankası gece yarısı açıkladı. Ziraat Bankası, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel olarak sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyası ile bir kez daha avantajlı bir fırsat sunuyor. Bankamatik kartı kullanıcılarına özel olarak açılan bu kampanya sayesinde vatandaşlar, ihtiyaçları doğrultusunda nakit desteği sağlama imkanına sahip oluyorlar.

Kolay ve Hızlı Başvuru İşlemleriyle Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası'nın ihtiyaç kredisi kampanyası, başvuru sürecinin oldukça kolay ve hızlı olmasıyla dikkat çekiyor. Müşterilere, ihtiyaçlarına yönelik nakit desteği sağlama imkanı sunan bu kampanya kapsamında 60.000 TL'ye kadar ödeme yapma imkanı bulunuyor. Ayrıca, 36 aya kadar vade seçeneği sunulan ihtiyaç kredisi ödemeleri, banka hesapları üzerinden kolayca gerçekleştirilebiliyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyasına Başvuru İşlemleri

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen müşteriler, daha hızlı bir işlem yapabilmek için banka müşterisi olmalarının avantajını yaşayabilirler. Bununla birlikte, banka müşterisi olmayan vatandaşlar da en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kimlikleri ile birlikte başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Başvurularını bankamatik kartı hesapları üzerinden gerçekleştirebilecek olan müşteriler, ayrıca Ziraat Bankası'nın internet bankacılığı uygulamasını kullanarak da kolaylıkla başvuru yapma imkanına sahiptirler. Ziraat mobil uygulaması üzerinden de 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak mümkündür.

Meclis Onayladı! Ziraat Bankası Üzerinden Emeklilere Ek Ödeme Fırsatı Başladı

Son dakika haberimize göre Ziraat Bankası, emeklilere yönelik olarak ek ödeme fırsatı sunan bir uygulamayı meclis onayından geçirdi. Bu uygulama sayesinde emekliler, Ziraat Bankası üzerinden ek ödeme alma fırsatına sahip olacaklar. 

Harun KayaHarun Kaya