Muse Art Collective tarafından düzenlenen, Dr. Gökhan Gündoğdu Müzesi'nin ev sahipliğini yaptığı sezon kapanış konseri birbirinden değerli sanatçılar ve sanatseverler ile Çukurova KaymakamıHüseyin Tekin’nin katılımıyla gerçekleştirildi. 

Solistler Soprano Burcu Hancı ve Bas Teyfik Rodos'a Piyanist Dilan Dereli’nin eşlik ettiği, dünya müziklerinden oluşan bu güzel dinletide unutulmaz anlar yaşandı. Katılımcılar oldukça zengin bir repertuvar ile sanatçıları ağırlamaktan onur duydu. 

Ev sahibi Dr. Gökhan Gündoğdu, "Başta Altınoran Düşünce ve Sanat Merkezi Başkanı Dr.Haluk Uygur’a, Altınoran Düşünce ve Sanat Merkezinin kıymetli üyelerine, Muse Art Collective Kurucuları Mimar Övgün Ateşoğlu'na ve Piyanist Dilan Dereli'ye, Solistlerimiz Soprano Burcu Hancı ve Bas Teyfik Rodos'a teşekkürlerimizi sunuyoruz." açıklamasında bulundu. 

#museartcollective #museart #chambermusic #soprano #bass #piano #gündoğdu @muse.artcollective @burcuhanciarty @teyfikrodosofficial @dilandereli @ovgunatesoglu @altinoransanatsergi