İstanbul Bağcılar'da 12 yaşındaki çocuğun eve dönmemesiyle polis ekipleri olayı araştırmaya başladı. Polis kameraları incelediğinde çocuğun 60 yaşındaki su bayisi sahibi Metin Ş.'nin aracına bindiğini tespit etti.

Su bayisine emniyet güçleri tarafından yapılan baskında ses yalıtımlı bir oda da çocuğa istismar etmiş bir şekilde baygın olarak bulundu ve Metin Ş. tutuklandı.

Kağıtlara yazmış!

Şetin Şenay hakkında bu zamana kadar tespit edilen 4 çocuğa yönelik eylemlerden dolayı 100 yılı aşkın hapis istemiyle iddianam düzenlendi.

Sunucunun ses yalıtımlı odasında kağıtlarda "Kesinlikle bağırma, Söz dinle, Dükkana biri gelirse konuşma, ayrıca ben ne yaparsam yap, konuşursan sessiz konuş, sözümü dinlemezsen çok acı veririm, seni döverim gerekirse öldürürüm" şeklinde yazılar bulunduğu öğrenildi.

Metin Şenay kimdir?

Bayide yapılan aramada ele geçirilen meteryallerde Metin Şenay'ın bir çok çocuğa istismar eylemlerinin görüntüleri ortaya çıktı.

2011 yılından 2021 yılına kadar!

Savcılık görüntülerdeki çocukları tespit çalışmalarını bitiyiro. 2011 yılından 2021 yılına kadar bir çok çocuk istismara uğradığı iddia ediliyor. Çocukların bir çoğunun da kimliği tespit edildi.