Garanti BBVA, emekli müşterilerine yönelik sunduğu promosyon ve kredi fırsatlarıyla dikkat çekiyor. Ülke genelinde emekliler, bankalarla yapılan anlaşmalar neticesinde, maaş promosyonu ödemesi alma hakkına sahip oluyorlar. Özellikle ekonomik zorlukların arttığı bu dönemlerde, Garanti BBVA'nın emeklilere sunduğu destekler büyük önem taşıyor...

İLGİLİ HABER Lokantalar bu baharatı ekliyor ve işkembe çorbası kokmuyor... Çok kolaymış

Emekli Maaş Promosyon Listesi

Garanti BBVA ile emekli maaşını taşıyan müşteriler, maaş aralıklarına göre belirlenen yüksek promosyon tutarlarından yararlanabiliyorlar. Banka tarafından sunulan promosyon tutarları şu şekilde:

  • 10.000 TL altı maaşlar için: 6.250 TL promosyon,
  • 10.000 TL ile 15.000 TL arası maaşlar için: 10.000 TL promosyon,
  • 15.000 TL ile 20.000 TL arası maaşlar için: 12.500 TL promosyon,
  • 20.000 TL üzeri maaşlar için: 15.000 TL promosyon.

Bu promosyonlar, emeklilerin üç yıl boyunca bankada kalma taahhüdü ile birlikte sunuluyor ve maaşını Garanti BBVA’ya taşıyan her emekli bu fırsatlardan yararlanabiliyor.

Ek İhtiyaç Kredisi İmkanı

Garanti BBVA, emekli müşterilerine sadece promosyonla sınırlı kalmayıp, ekonomik ihtiyaçlarını karşılamak üzere 10.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi sunuyor. Bu kredi, emekli müşterilerin kullanımına özel olarak düşük faiz oranları ile sunulmakta ve 36 ay vade ile geri ödeme imkanı sağlamaktadır. Emekliler, bu krediyi onayladıkları anda hesaplarına aktarım şansına sahip olup, maaşlarından küçük taksitler halinde ödeme yaparak rahat bir ödeme planından faydalanabilirler. Garanti BBVA, emekli müşterilerine dijital işlemler konusunda da kolaylıklar sağlıyor. Emekli maaş hesabını bankaya taşıyan müşteriler, Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden yapacakları havale ve hafta içi 08.30 – 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilen EFT/FAST işlemlerini ücretsiz olarak yapabilirler. Bu imkanlar, resmi tatil günleri ve hafta sonları hariç geçerlidir.