Senanur A. kadın 2 bin 500 lirası gasp edilip darp edilince polise şikayetçi oldu, bunun üzerine polise şikayetçi olduğu için ayağından vuruldu.

Çukurova ilçesi Toros Mahallesinde meydana gelen olayda 27 yaşındaki Senanur A. ile 27 yaşındaki Yasin Y. Toros mahallesinde buluştu. Yasin Y. bir süre sohbetin ardından kadının 2 bin 500 TL’sini gasp edip onu darp ederek telefonunu da kırdı.

Senanur A., Yasin Y.’den şikayetçi oldu. Ardından şüpheli Yasin Y., kadını şikayetini geri çekmesi için tehdit etmeye başladı. Bu da yetmedi gece saat 00.30 sıralarında kadını tekel bayide alışveriş yaparken, tabancayla ayağından vurdu. Kadın yere yığılırken Yasin Y. hızla kaçtı, olay anı ise anbean güvenlik kameralarına yansıdı. Hastaneye kaldırılan kadın tedavisinin ardından taburcu oldu.

Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin yaptığı istihbari çalışmalarda şüphelinin Çukurova ilçesine bağlı Toros Mahallesi’nde saklandığı tespit edildi. Eve yapılan operasyonla şüpheli suç aletiyle birlikte kıskıvrak yakalandı. Yasin Y.'nin ‘Uyuşturucu madde ticareti’, ‘Uyuşturucu madde kullanma’, ‘Ruhsatsız silah buldurma’ ve ‘Tehdit’ gibi suçlardan Çok sayıda suç kaydı olduğu açıklandı.