Ziraat Bankası, Kurban Bayramı öncesinde müşterilerine büyük bir sürpriz yaparak, onların yüzünü güldürecek bir kampanya başlattı. 1-31 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak bu özel kampanya kapsamında, katılımcılar 7.500 TL'ye kadar Bankkart Lirası kazanma fırsatı yakalayacak. İşte bu heyecan verici kampanyanın detayları!

Ziraat Bankası'nın sunduğu bu kampanya, hem yeni hem de mevcut müşteriler için geçerli olup, katılımcılar Bankkart Mobil uygulaması, bankkart.com.tr internet sitesi üzerinden veya 4757'ye 'CORAL' yazıp SMS göndererek kampanyaya dahil olabilirler. Kampanyadan faydalanabilmek için, müşterilerin asıl kart sahibi olmaları gerekmekte ve alışverişlerini Bankkart POS cihazları üzerinden yapmaları şartı bulunmaktadır...

7500 TL'ye Kadar Ödeme

Ziraat Bankası, bu kampanya ile müşterilerine Coral Travel'da yapacakları alışverişlere göre çeşitli ödüller sunuyor. 25.000 liradan 49.000 liraya kadar olan alışverişlerde 2.500 lira, 50.000 liradan 99.000 liraya kadar olan alışverişlerde 5.000 lira ve 100 bin lira ve üzeri alışverişlerde ise 7.500 lira değerinde Bankkart Lirası kazanılabilecek. Kazanılan Bankkart Liraları 7 Haziran 2024 tarihinde hesaplara yüklenecek ve 11 Temmuz 2024 tarihine kadar kullanılabilecek. Kullanılmayan Bankkart Liraları ise 12 Temmuz 2024 tarihinde iptal edilecek.

Kampanyadan Nasıl Maksimum Fayda Sağlanır?

Bu kampanyadan en iyi şekilde faydalanmak için Ziraat Bankası müşterilerine birkaç önerimiz var. Öncelikle, kampanya süresince yapacağınız alışverişleri planlayarak, hangi kategoride ne kadar harcama yapacağınızı önceden belirleyin. Böylece elde edeceğiniz Bankkart Liralarını maksimize edebilirsiniz. Ayrıca, Bankkart Liralarınızı kullanmak için belirlenen tarihler arasında alışverişinizi tamamlamayı unutmayın.