YEREL
Giriş Tarihi : 10-09-2023 12:46

MHP’li Kapucugil’in Ziyaretçileri Vardı

MHP’li Kapucugil’in Ziyaretçileri Vardı


Türk Dünyası Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Adana Şube Başkanı Ümit Özlü ve ve Yönetim Kurulu üyeleri,  Çukurova MHP İlçe Başkanı Umut Kapucugil'e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. 

Adana ve ülke sorunlarının konuşulduğu ziyarette, bölgemizdeki ve dünyadaki siyasi gelişmeler de ele alınarak, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin  önemine vurgu yapıldı

ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANLIĞINI ALACAĞIZ

Çukurova MHP İlçe Başkanı Umut Kapucugil, Türk Milleti'nin var olduğu günden bu yana  Allah'ın yardımı ile tarihe damga vurduğunu ve İslam Dininin yayılmasını sağladığının altını çizdi. Kapucugil, ''Milli tarihimizden güç alarak çalışmaya devam ediyoruz.  Küskün ve kırgın kardeşlerimiz ile bu davaya ömrünü adamış  büyüklerimizi ziyaret ederek, geleceğimizi şekillendirmek önceliğimiz olacaktır. Milli şuuru ayakta tutarak  bölgesel ve küresel tehditlere karşı dürüst, ahlaklı, adaletli ve erdemli şekilde yaptığımız siyaset, inşallah Türk Milletinin birlik ve beraberliğine çare olacaktır '' ifadesini kullandı. Başkan Kapucugil ayrıca, sahada yaptıkları ve yapacakları çalışmalarla Çukurova Belediyesi Başkanlığını alacaklarını da ifade etti.

DEVLETİMİZİ YIPRATMAYA ÇALIŞANLARA BU MİLLET FIRSAT VERMEYECEKTİR

Türk Dünyası Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Adana Şube Başkanı Ümit Özlü'de ; '' Milli benliğini bulamayan veya kasıtlı olarak devletimizi yıpratmaya 

çalışan bozguncular bilmelidirler ki; Türkiye Cumhuriyeti Devleti, ülkemizde ve bölgemizde istikrarı sağlayan,  Türk Dünyası ile sosyal, kültürel, ekonomik ve güvenlik alanlarında ortak hareket etme kararları ile  Türk varlığının ebediyete kadar daim olmasının işaretini vermiştir. Amacımız; dünya Türklerinin varlığı, birliği ve yükselmesi için çalışmaktır. Ülkemizin, mavi vatan, göç, sınır güvenliği ve terör gibi sorunları varken, kardeşlerimiz Doğu Türkistan da, Kerkük'te acı çekerken, algı operasyonları ile Devletimizi  yıpratmaya çalışanlara bu millet fırsat vermeyecektir '' açıklamasında bulundu.

Çukurova MHP ilçe Başkanı Umut Kapucugil'i ziyarette, Türk Dünyası Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Adana Şube Başkanı Ümit Özlü'nün yanı sıra, yönetim kurulu üyeleri Yalçın Kartal. Kamuran Avşar, Nermin Pürçüklü ve Kozan Belediye Başkanlığına MHP' den aday adaylığını açıklayan Av. Yasin Yavuz da hazır bulundu.

AdminAdmin