EKONOMİ
Giriş Tarihi : 10-12-2023 11:47

TBMM Geçti, Emekli Maaşlarını Alanlar 11-12-13 Aralık Tarihinde Ek Ödeme İçin 16000 TL Alacak! Son Dakika...

TBMM onayından geçen ve emekli maaşı alan kişiler için yeni bir haber var.

TBMM Geçti, Emekli Maaşlarını Alanlar 11-12-13 Aralık Tarihinde Ek Ödeme İçin 16000 TL Alacak! Son Dakika...

11-12-13 Aralık tarihleri arasında emekli maaşı alan ve bu maaş ile birlikte ek ödeme almak isteyenlere 16000 TL ödeme verileceği açıklandı. Başvuru yaparak uygun faizlerle ve hızlı bir şekilde kredi imkanından faydalanacak olan işlemlerle sizlerde kamu bankaları veya PTT üzerinden emekli maaşı alıyorsanız verilecek olan bu ek ödemelerden faydalanabilirsiniz. PTT yaptığı yeni açıklama ile birlikte, Nakit ihtiyacı olan kişilere ek ödeme olarak daha yüksek limitlerde de onay vermektedir. 

EK ÖDEME

Emekli maaş müşterileri ek ödeme almak için öncelikli olarak kendi banka hesabının ve maaş hesabının hangi bankada olduğunu bilmesi gerekmektedir. Başvuru yapacak olan kişiler, emekli maaş hesabı olduğu bankadan daha önce kredi onayı aldıysa, TBMM onayından geçen ve ihtiyaç durumunda kullanabileceğiniz 16000 TL için başvuru yapabileceksiniz. EK ödeme başvurusu yapacak olan kişilere banka hızlı ve anında sonuç vererek, verilecek ek ödemeleri 16000 TL olarak ve 36 ay vadeye kadar bölerek vermektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank gibi bankaların yanı sıra, başvurularını PTT üzerinden yapacak olan kişilere de ek ödemeler verilmektedir. 16000 TL ödeme almak için bankaya gitmek isteyenlere, SMS atmak isteyenlere hızlı ve anında kredi verilmektedir. 36 ay vadeye kadar ödeme verilecek ve bu ödemeler istediğiniz zaman hesaba atılacaktır.

Harun KayaHarun Kaya