Adana'da futbolda kara günler kapıda.. Başkan Murat Sancak'ın haftalar öncesinden yönetimi en yakın arkadaşına devretmesinin ardından dün de Bayram Akgül son maçta ligde kalmayı başaran kulübün başkanlığını bıraktığını açıkladı.

İLGİLİ HABER Köylülerin bilip söylemediği sır... Salça 1 yıl boyunca küflenmiyor ve bozulmuyor

 

Demirspor tartışmalı geçen bir haftanın sonunda Gaziantep'e kendi sahasında 6-1 mağlup oldu. Futbolcuların aylardır 'paramızı alamıyoruz' serzenişine dün teknik direktör Hikmet Karaman da katıldı. Taraftarların istifasını istediği Karaman haklı bir şekilde "Bana değil yönetime hesap sorun' çağrısında bulundu.

Geçtiğimiz sezonlar Süper Lig'de rakiplerine kök söktüren Adana takımının önümüzdeki sezon ne yapacak bilinmezliğini koruyor.

Bayram Akgül başkanlığındaki Adanaspor da, Cumartesi günü oynadığı son maçta Bandırma'ya karşı attığı tek golle TFF 1. Ligde kalmayı başardı. Ancak küme düşmekten kurtulan turuncu beyazları karanlık bir gelecek bekliyor.

Başkan Bayram Akgül "Benden buraya kadar, artık yokum" dedi. Adanaspor el değiştirebilir mi; bu soru da gündemde.

Burada hiç kimsenin seslendirmediği bir ekonomik gerçeklik söz konusu. İki kulübün ve başkanlarının ekonomik sorunları var ve bu maçlara da yansıyor.

Kısaca, Adana'yı futbolda kara günler bekliyor!