Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) ile Adana Ticaret Odası (ATO) başkan ve yönetim kurulu üyeleri İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Halil Nacar’ı ziyaret ettiler.

AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütçü, Başkan Vekili Ömer Kaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Tosmur, M.Nedim Büyüknacar, Yusuf Kara ve Adana OSB Müdürü Ersin Akpınar, İl Sağlık Müdürlüğünde Uzm. Dr. Halil Nacar ile biraraya geldiler. 

SÜTÇÜ: ADANA İÇİN BİR ŞANS 

AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütçü, Halil Nacar’ın İl Sağlık Müdürü olarak başarılı işlere imza attığını ifade ederek, “Mesleğini özveri, gayret ve başarı ile yapan Uzm. Dr. Halil Nacar’ın İl Sağlık Müdürlüğü Adana için bir şanstır. Görevinde bizlere düşen konularda yanında olduğumuzu birkez daha ilettik” dedi.

BAYRAM: HALİL NACAR İŞİNİ GAYRETLE YAPIYOR

Adana Ticaret Odası (ATO) başkanı Yücel Bayram ise Uzm. Dr. Halil Nacar’ın İl Sağlık Müdürü olarak özellikle pandemi ve deprem felaketi dönemlerinde ki başarılarının tüm kamuoyunda takdirle karşılandığını hatırlatıp, “Herkesin derdine koşan, yorulmayan, vazgeçmeyen görev aşığı Halil Nacar kardeşimizin sağlık alanındaki başarılı çalışmaları çok önemli” ifadelerini kullandı.

HALİL NACAR TEŞEKKÜR ETTİ

 İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Halil Nacar ise AOSB ve ATO başkan ve yöneticilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, “Sağlık hepimize lazım. Ben bir hekim olarak işimi insanlara en yararlı şekilde yapmaya gayret ediyorum” diye konuştu.