YEREL
Giriş Tarihi : 10-12-2023 12:22

‘Bilge Başkan’dan Mahalle Gezileri

‘Bilge Başkan’dan Mahalle Gezileri


SEYHAN Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Hadırlı ve Ova mahallelerinde vatandaşların evine konuk olarak sorunlarını dinledi.

Hafta sonunda ilk olarak Hadırlı Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Akif Kemal Akay, mahalle sakinlerinin evlerine konuk oldu. Mahallelilerin hizmetle ilgili taleplerini dinleyip, gerekli talimatları veren Başkan Akay daha sonra ziyaret ettiği mahalle esnafına hayırlı işler diledi.

Akay daha sonra Ova Mahallesi’nde Muhtar Alaaddin Barış ile birlikte Miskine Kaya’nın evine konuk oldu. Kaya ailesi ve komşularıyla sohbet edip, belediyeden taleplerini dinleyen Akay, mahallede verilen hizmetleri anlatıp, yapılacak projeler hakkında da bilgiler aktardı.
Akay, Ova Mahallesi’ndeki ikinci ziyaretini Şahize İşler’in 11 yaşındaki kas hastası oğlu Mustafa Ali’ye gerçekleştirdi. Seyhan Belediyesi’nin daha önce tekerlekli sandalye desteği sağladığı Mustafa Ali’nin yaşam kalitesini artırmaya yönelik ihtiyaçlarını kendisinden ve ailesinden dinleyen Akay, eksiklerin en kısa sürede tamamlanacağını söyledi. 

AdminAdmin