EKONOMİ
Giriş Tarihi : 10-12-2023 12:00

Cumhurbaşkanı Emekli Olanlara Duyuru Yaptı, Yarından Sonra 3000 TL Daha Alacaksınız! 

Emeklilere müjdeler gelmeye devam edecek. Cumhurbaşkanı 3000 TL ödeme verecek! 

Cumhurbaşkanı Emekli Olanlara Duyuru Yaptı, Yarından Sonra 3000 TL Daha Alacaksınız! 

Cumhurbaşkanı tarafından yapılan yeni açıklama sonrasında 3000 TL'ye kadar ödemeler verileceği açıklandı. Bankadan yapılan yeni açıklama sonrasında 3000 TL ve üzerinde ödeme alacak emeklilere kamu bankaları ve kamu destekli bankalardan ödemeler verilecek olarak açıklandı. Başvuru yapacak olan kişiler, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeye kadar istedikleri limitlerde kredileri kamu bankalarından maaş almaları durumunda alabileceklerdir. 

ZİRAAT BANKASI 

Ziraat Bankası yaptığı yeni duyuru ile birlikte, Uygun faizlerle ödeme vereceği kişilere, Hemen aynı gün içinde destek olacağını açıkladı. Bankadan yapılan açıklama sonrasında, Uygun faizlerle ödemeler verilecek ve ödemeler hesaplara yatacak. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, kredi notunuzun uygun olması ve kredi notunuzun düşük olması durumunda, bu bankadan ödeme alabileceksiniz.

VAKIFBANK VE HALKBANK 

Vakıfbank ve Halkbank duyuru yaptı. Bu bankalar emekli maaşlarını kendi bankasından alan tüm vatandaşlara 3000 TL'Ye kadar ödeme vereceğini duyurdu. Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını yapacak olan kişiler, Mobil uygulama ve Müşteri hizmetleri numarası üzerinden de başvuru yaparak hemen sizlere işlem yapmaktadır. Vakıfbank ve Halkbank emekli maaşlarını ilk defa kendi bankalarına taşıyan kişilere de 5000 TL'ye kadar varan promosyon ve yüksek limitli ihtiyaç kredisi ödemesi vermektedir. 

PTT

PTT üzerinden de işlem yapabilirsiniz. PTT üzerinden emekli maaşı alıyorsanız, PTT şubelerine giderek 3000 TL emekli kredisi alabilirsiniz. 

Harun KayaHarun Kaya