Volkswagen, hem tasarım hem de özellikleriyle üçüncü nesil Volkswagen Tiguan'ı otomobil severlerle buluşturmaya hazırlanıyor. "Göz kamaştırmayan, göz alıcı bir teknoloji" sloganıyla tanıtılan yeni Tiguan, önceki modellerin başarısını sürdürerek Volkswagen'in en çok tercih edilen modellerinden biri olmaya devam ediyor. Nisan ayında Türkiye'de satışa sunulması beklenen bu yeni model, tasarımı ve sunduğu teknolojik özelliklerle dikkat çekiyor...

Yeni Volkswagen Tiguan Modelleri ve Özellikleri

Yeni Volkswagen Tiguan, 1.5 eTSI, 1.5 TSI ve 2.0 TDI olmak üzere farklı motor seçenekleriyle geliyor. Her bir model, sürücü ve yolculara benzersiz bir sürüş deneyimi sunmak için tasarlandı. Otomatik ve güvenli takip mesafesi gibi teknolojik özellikleri bünyesinde barındıran Tiguan, şehir içi ve şehir dışı yolculuklarda konfor ve güvenliği bir arada sunuyor.

  • Tiguan Life, LED ön farlar, 3 bölgeli tam otomatik klima ve "Composition Media" bilgi ve eğlence sistemi gibi öne çıkan özelliklerle geliyor.
  • Tiguan Elegance, LED "Matrix" ön farlar, panoramik açılır cam tavan ve 18" alüminyum alaşımlı jantlar gibi daha üst düzey donanımlara sahip.
  • Tiguan R-Line, sportif tasarımı ve 19" alüminyum alaşımlı jantlar, panoramik açılır cam tavan ve LED "Matrix" ön farlar gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

Kampanyalı Nisan Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri

Yeni Volkswagen Tiguan, Nisan ayında özel kampanyalı fiyatlarla satışa sunulacak. Model ve donanıma göre değişen fiyatlar, 2.004.000 TL'den başlayıp, 3.769.000 TL'ye kadar çıkıyor. Ayrıca, Volkswagen Doğuş Finans (vdf) tarafından sunulan %3,79'dan başlayan faiz oranı ve 60 aya varan vade seçenekleri, yeni bir Tiguan sahibi olmak isteyenler için cazip bir fırsat sunuyor.